אבל בקבוצת מגדל

עופר אליהו, בנו של שלמה אליהו, נפטר בגיל 64 לאחר שלקה בלבו. נשיא הלשכה אייזיק: "אני כואב את מותו. היינו חברים טובים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עופר אליהו, בנו של שלמה אליהו, בעלי השליטה בקבוצת מגדל, נפטר ביום ראשון במפתיע כשהוא בן 64 בלבד, לאחר שלקה בלבו. הלווייתו התקיימה ביום שני בקרית שאול בהשתתפות מאות מענף הביטוח.

מקבוצת מגדל נמסר: "קבוצת מגדל מרכינה ראשה וכואבת את פטירתו בטרם עת של עופר אליהו. עופר אליהו כיהן כמנכ"ל מגדל ביטוח בין השנים 2014-2018 וכמנכ"ל חברת אליהו בין השנים 1986-2014.

עופר אליהו ז"ל. צילום: באדיבות מגדל

״עופר, בנם של מייסד חברת אליהו ובעל השליטה בקבוצת מגדל, שלמה אליהו וחיה היה מאבני היסוד של הקבוצה ותרם לה רבות לאורך השנים. עופר השאיר אחריו אישה, ליליאן, ושני בנים, דניאל ורון. דירקטוריון הקבוצה, מנהליה ועובדיה משתתפים בצערה העמוק של המשפחה".

לא הוערך מספיק

נשיא לשכת סוכני הביטוח סו״ב שלמה אייזיק במילות פרידה לעופר אליהו: "עופר אליהו ואני מכירים עוד מהתקופה שהוא היה בחברת אליהו. היינו חברים טובים. כשהוא היה צריך להתייעץ בסוגיה הקשורה לעולם סוכני הביטוח הוא היה יוצר איתי קשר. הוא היה נוהג לקבוע פגישות בשבע בבוקר והיינו דנים יחד בסוגיות מקצועיות, כאשר הוא רצה חוות דעת לא מאנשי המקצועי והמטה שלו, אלא ממי שעוסק בכך בשטח.

״עופר ידע ביטוח מצוין, בעיקר ביטוח אלמנטרי, אך לימים נכנס גם לעולם החיים והפנסיוני, עוד טרם כניסתו למגדל. הוא היה איש מאוד הגון, וכלכל את צעדיו בצורה מאוד ישרה. הוא הבין שעולם הביטוח יכול להתקיים אך ורק עם סוכני ביטוח. לצערי עופר לא הוערך מספיק בענף בזמן אמת, וכואב לי על כך.

״הייתה לנו אהבה משותפת לספורט, ולמרות שלא אהדנו את אותה קבוצה, היריבות הספורטיבית רק חיזקה את החברות האישית. היו לי מספר אירועים משמעותיים איתו לאורך הקריירה, אך אנצור אותם עמוק בליבי.

״אני כואב את מותו, ליבי עם המשפחה והילדים. שוחחתי עם עופר רק לפני כמה ימים, וזו הייתה השיחה האחרונה. אני כבר מתגעגע. יהי זכרו ברוך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email