אברמוביץ: "אנחנו מאמינים שסעיפי הביטוח בחוק ההסדרים ישונו עד לאישור בכנסת"

הלשכה חתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם ערוץ הספורט תחת הסיסמה "ברגע האמת – סוכן ביטוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"בשבועות האחרונים אנו פוגשים את בכירי משרד האוצר, אגף הפיקוח על הביטוח, ואת כל חברי ועדת הכספים, וח"כים נוספים, במטרה להשפיע על סעיפי החוק. פעילותנו בנושא צפויה להימשך עד חודש נובמבר, במהלכו אמור החוק לעבור את אישור הכנסת. אנחנו מאמינים שסעיפי החוק יעברו שינויים מהותיים עד לאישורם בכנסת".

כך אמר נשיא הלשכה אריה אברמוביץ בישיבת המועצה הארצית של לשכת סוכני ביטוח, שהתקיימה השבוע. במסגרת הישיבה נערך גם טקס חתימת אמנת השירות לסוכנים עם חברת הביטוח "איילון".

חשיפה ל־1.7 מיליון

עוד עדכן אברמוביץ את חברי המועצה על שיתוף הפעולה האסטרטגי שחתמה הלשכה עם ערוץ הספורט. "חתמנו על שיתוף פעולה שנתי עם ערוץ הספורט, במסגרתו עלתה פינה חדשה בתוכנית 'יציע העיתונות'", סיפר אברמוביץ. "הפינה נקראת 'ברגע אמת' והיא תשודר מדי יום חמישי, במהלכה יציגו פרשני הערוץ (ניב רסקין, רון קופמן, אלי אוחנה, שלמה שרף ועוד) את רגע האמת שלהם בספורט. בסיום הפינה תופיע החסות שלנו – 'ברגע האמת, סוכן ביטוח'. אני בטוח ששיתוף הפעולה יסייע לנו להמשיך ולקדם את מעמד סוכן הביטוח בישראל".

SportChannelערוץ הספורט נחשב למותג המוביל כיום את קטגוריית הספורט בישראל, וערוציו נחשבים לבית של כל חובבי הספורט, עם חשיפה ל־1.7 מיליון בתי אב. במסגרת שיתוף הפעולה תקבל הלשכה חסויות על תוכניות ספורט נבחרות ומשחקים מובילים בערוץ, לצד פרסומים באתר האינטרנט של הערוץ.

כמו כן, עדכן נשיא הלשכה על פוליסת ביטוח השיניים לחברי הלשכה ומשפחותיהם שתיכנס לתוקף החל מ־1 בספטמבר, על היערכות הלשכה לכנס אלמנטר 2015 שייפתח ב־9 בנובמבר באילת, הקמת מרכז הפרישה, התקדמות פרויקט סוכן הביטוח 2030 ופנסיית חובה עצמאיים.

מנכ"ל הלשכה, רענן שמחי, סקר אף הוא את פעילות הלשכה וסיפר, כי "בשבועות האחרונים אנו עורכים סבב ביקורים בקרב ראשי המחוזות והסניפים במטרה לבנות את תוכנית העבודה השנתית לקראת 2016. ניכר כי נערכת פעילות ענפה. ראשי המחוזות והסניפים עושים עבודה טובה מאוד בקרב הסוכנים.

טיוב נתונים

"בתחילת דצמבר הלשכה והמכללה יעתיקו את מקומם למבנה החדש שהוקם בשיתוף עם איילון. לאחרונה סיימנו תהליך טיוב נתונים של חברי הלשכה, וגילינו שכשליש מהנתונים שהיו ברשותנו לא היו מעודכנים. כמו כן, שדרגנו את פעילות המכללה לפיננסים וביטוח, הכנסנו קורסים חדשים, החל מאנגלית מדוברת ועד קורס שמאות. בנוסף, הייתה לנו פגישה מעניינת מאוד עם ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ שבירך על פעילות הלשכה והמכללה והבטיח לסייע להרחיב את פעילות סניף המכללה בדרום".

יו"ר ועדת הכספים אבי ברוך הציג בפני המועצה את תוכנית הלשכה להכרה של משרד הכלכלה במכללה לפיננסים וביטוח. "בכך, תיפתח דלת רחבה למגוון חדש של קורסים והשתלמויות ברמה הארצית. קורסים לגמול השתלמות, לשמאים, למורים בשנת שבתון ועוד". ההצעה אושרה ברוב קולות.

יו"ר ועדת טכנולוגיות ראובן רפ הציג בפני המועצה את חשיבות השימוש במערכת למשלוח דוא"ל ו־SMS. "מערכת כזאת במשרד הסוכן תקדם מאוד את הקשר עם הלקוחות ותשמש כלי נפלא לשיווק, למידע ולעדכונים, ציין רפ. בעקבות שינויים בחוק העמותות והדרישה למינוי מבקר פנים חיצוני, אושר במהלך הישיבה מינויו של משרד רו"ח וקסלר, קודנצי'ק, אנוך ושות' כמבקר פנים חיצוני של הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email