אברמוביץ: סוכני הביטוח שימשו דוגמה לערבות הדדית במהלך צוק איתן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ נשא דברים בישיבת המועצה הארצית בטבריה, והודה לסוכנים על ההתגייסות וההתנדבות הרחבה בשבועות האחרונים: "סוכני הביטוח הפגינו במלחמה התגייסות מדהימה וערבות הדדית אחד למען השני, ולטובת עם ישראל. אני בטוח שכך יימשך גם בימים השקטים שעומדים לפנינו".

בנושא הפעילות מול הרגולטור ציין אברמוביץ כי "אנו נפגשים באופן שוטף וקבוע עם הרגולטור ומשרד האוצר. אנו פועלים באופן נחוש במטרה להסביר לפיקוח את תרומתנו למבוטחים ולענף. זוהי עבודה קשה, אך ניכר כי המפקחת מבינה את חשיבות הסוכנים לציבור הלקוחות".

בהיבט הפעילות מול חברות הביטוח מנה אברמוביץ 2 הישגים משמעותיים מול הראל וכלל. "בעקבות דרישתנו ולאחר מו"מ עיקש, לראשונה הצהירה הראל כי לא תפנה באופן ישיר ללקוחות סוכניה. בנוסף, עידכנה הראל פרסומיה והיא קוראת למבוטחים לפנות לסוכן הביטוח שלהם. זהו הישג אדיר, שמהווה קו מנחה לחברות הביטוח. בעקבות ערנותו ופעילותו של ליאור רוזנפלד, ביטלה כלל את הנחייתה של מירי נבו בכנס שלה, בשל השתתפותה בקמפיין של ביטוח ישיר. זוהי הכרה משמעותית נוספת בנו ובחוזקתנו".

בהמשך, סקר אברמוביץ את פעילות הוועדות השונות. "הוועדה האלמנטרית עומלת על כנס אלמנטר 2014. בנוסף, היא עוסקת בחוזר ביטוח הדירה החדש. ועדת בריאות וסיעוד מטפלת בקולקטיב הבריאות ובחוזר ביטוחי הנסיעות לחו"ל. הוועדה הפנסיונית הכינה הצעת חוק בנושא הניוד וח"כים רבים ביקשו להיות חתומים עליה. במושב הכנסת הקרוב היא תקודם.

בנוסף, בימים הקרובים תסיים הוועדה את עבודתה לבחינת בניית מודל תגמול חדש לסוכנים. כמו כן, הציגה הוועדה מסמך הסתייגויות מחודד ומקצועי בנושא מסמך ההנמקה. בחודשים הקרובים תת הוועדה הפיננסית תקיים כנס פיננסי. הישג נוסף הוא של ועדת רווחה עם פעילותה בנושא לוחות השנה: למעלה מ-250 אלף לוחות שנה כבר נמכרו. כמו כן תציג הוועדה בחודשים הקרובים מועדון לקוחות חדש לסוכנים".

יו"ר מחוז חיפה והצפון ליאור רוזנפלד סקר את פעילות המחוז: "בתשעת החודשים האחרונים, מאז כניסתנו לתפקיד, קיימנו 15 אירועים מחוזיים בצפון: כנסים, הכשרות, מפגשי בוקר. 80% מהסוכנים, במחוז הגדול בלשכה עם למעלה מ-1,100 חברים, מקבלים מענה כולל ומקיף על ידינו. אנו נמצאים באיזון כלכלי, וכל האירועים ממומנים על ידי שיתופי פעולה ומפרסמים. ללשכה יש נראות חזקה מאוד בצפון, שיתופי פעולה עם ראשי העיריות והתעשיינים, ואנו זוכים לחשיפה איכותית בתקשורת המקומית. אנו מעניקים מגוון רחב של קורסים והכשרות במטרה לשדרג את הסוכנים חברי המחוז ולהעשיר אותם מקצועית".

מנהל המרכז הרפואי פוריה ד"ר ארז און סקר את קשיי שירותי הרפואה בצפון: "שירותי הרפואה בפריפריה פחות זמינים, פחות נגישים ופחות איכותיים. הרופאים החזקים עובדים במרכז. מנגד, שירותי הרפואה יקרים יותר. ב-60 השנים האחרונות המדיניות היתה להשאיר את שירותי הרפואה בפריפריה מנוונים. הגיע הזמן להתנער מהבינוניות ולקדם רפואה מצוינת וסטנדרטים גבוהים בצפון".

לדברי יו"ר סניף טבריה מיכה אדוני, "הזמנתי את המועצה הארצית להגיע לטבריה, ולשמחתי נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, המנכ"ל מוטי קינן ויו"ר המועצה הארצית זאב פרלשטיין נענו לבקשתי. זה היה רגע מכונן והיסטורי. יש חשיבות רבה לכינוס המועצה בפריפריה, זה נותן ערך מוסף למקום. תושבי העיר ידעו על הכינוס, בתקשורת המקומית כתבו עליו, וראש העירייה ומנהל בית החולים פוריה הגיעו לברך בישיבה, כך שגם הם ייחסו לישיבת המועצה חשיבות גדולה. הסוכנים הטבריינים ראו שמתחשבים בדעתם, וזה גם קירב את הפריפריה למרכז. היה כנס יוצא מן הכלל, עם אירוח נפלא של בית המלון ליאונרדו פלאזה".

במהלך הישיבה קיבל הסוכן ויקטור עבו תעודת הוקרה מהלשכה. עבו, מחלוצי ענף הביטוח בישראל, נמצא בתחום כבר 55 שנה. לדברי אדוני, "עד 1992 הוא שימש יו"ר ארגון סוכני הסנה. הוא מתנהל במקצועיות והגינות רבה בדרך ארץ מודל לחיקוי. ויש לו דור המשך מפואר: בנו ושני נכדיו. הוא בהחלט סמל ומופת".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email