אגרת נשיא הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות וסוכנים יקרים,

כנשיא הנבחר של לשכת סוכני הביטוח ברצוני לפתוח במילות תודה לכם על התמיכה והאמון שנתתם בי לעמוד בראש הנהגת הלשכה.

אפתח בבשורה משמחת. בכוונתי לקדם בימים אלו מהלך שיפחית משמעותית את דמי החבר. 

שלמה אייזיק. צילום: דוברות שלמה אייזיק

נדון בנושא כבר בישיבת הוועד המנהל הראשונה בראשותי, ובישיבת המועצה אשר תתכנס לאחר מכן.

אני רואה בתפקיד הנשיא שליחות אמיתית ומתחייב בפניכם לפעול ללא לאות למען רווחת ציבור הסוכנים בישראל, כפי שנוכחתם לראות כאן היום.

הלשכה עברה בשנים האחרונות תהפוכות רבות, וכעת אני קורא לכל הסוכנים שעזבו את הלשכה או שטרם הצטרפו לשוב הביתה. כבר עם תחילת תפקידי אדאג שהלשכה תשמש כבית ומקום מבטחים לסוכני הביטוח ותעמוד לימינם בכל עת ובעיה שתתעורר. חשוב לי להבהיר – אני לא אשקוט עד להחזרת אמון אחרון הסוכנים במוסדותיה וערכיה של הלשכה.

חוד החנית

זו משימה אסטרטגית שלקחתי על עצמי ואפעל באופן עקבי יחד עם חברי הפעילים להצלחת המשימה.

אנחנו הסוכנים מהווים חוד החנית המקצועית והשרותית של עולם הביטוח, אנו שומרי הסף של לקוחותינו ומהווים שורש חזק בכלכלת מדינת ישראל.

ככל שיהיו חברים רבים יותר בלשכתנו, כך נצליח להגדיל את כוחה של הלשכה בקרב כל השחקנים בשוק.

נושא חשוב נוסף שקרוב מאוד לליבי ואפעל באופן מידי ליישומו הוא נושא איחוד השורות בלשכה. תם עידן הפלגנות והשיסוע והגיעה העת לפעול יחדיו בשילוב כוחות. אין ספק בליבי כי מטרה ראויה זו תסייע בידי לממש את חזוני ואצליח לשמש כנשיא של כל חברי הלשכה.

עבודה משותפת

ברצוני להביע על במה זו גם את הערכתי לצוות הסוכנים המקצועיים שנבחרו לשמש בתפקידים נבחרים שונים ויהוו חלק פעיל בסיוע וקידום האינטרסים של חברי הלשכה. רק בעבודה מאומצת ומשותפת נגיע ליעדים שהצבנו לפנינו ונצלח את האתגרים העומדים לפנינו. מטרותינו משותפות, להעמיד את טובת סוכננו במקום הראשון ולהפוך את הלשכה לגוף אחד מאוחד שיוביל את עולמות הביטוח בישראל.

חברי הסוכנים, אנו יוצאים כעת לדרך חדשה יחדיו וחשוב לזכור כי עלינו מוטלת האחריות לשמירת הסדר בלשכה. על מנת לעשות זאת עלינו לשמור על ערכים של יושרה, סבלנות לריבוי דעות ותרבות שיח, רק כך נוכל להצעיד את הלשכה קדימה ולגרום לשגשוגה. אני סמוך ובטוח כי זו תהיה קדנציה מלאה בהישגים.

שתהיה לכולנו דרך צלחה!

שלמה אייזיק
נשיא הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email