אודי הוד, יו"ר מחוז השפלה, מסכם חצי קדנציה בתפקיד "המטרה היתה גיוס סוכנים חדשים ללשכה – ועמדנו במשימה"

ביטוח ופיננסים פותח בסדרת כתבות עם ראשי המחוזות בלשכה לקראת מחצית הקדנציה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"כשנכנסתי לתפקיד, החלטתי שגיוס סוכנים חדשים כחברים בלשכה הוא אחד הנושאים המרכזיים שיעמוד בפני", כך אומר אודי הוד, יו"ר מחוז השפלה המסכם חצי קדנציה בתפקיד. "ואכן, אנחנו עומדים היום על 588 סוכנים לעומת 535 סוכנים בפברואר 2015. מדובר בצירוף של 53 סוכנים חדשים, שכמחציתם גויסו על־ידי יו"ר סניף ראשון לציון אורי ששון. אנחנו ממשיכים לגייס סוכנים חדשים ללשכה. לטובת הסוכנים החדשים נקיים מפגשים, בהם ישתתפו גם ראשי הלשכה ובה יקבלו החברים החדשים הסבר על פעילות הלשכה, מוסדותיה והתועלות שהם יכולים להפיק ממנה.

שת"פ עם הסניפים

מחוז השפלה מונה את סניף רחובות/ נס־ציונה, שהוד עומד בראשו, את סניף ראשון לציון בראשות אורי ששון, ואת סניף אשדוד־אשקלון, בראשות ג'ינה פלד. שיתוף הפעולה בין הסניפים הוא שוטף ויוצא מן הכלל בתרומה ההדדית ובתיאום, אומר הוד. "אני נהנה גם מהנהלה טובה ומחברי ועד מעולים. אני קובע אחת למספר חודשים ישיבות הנהלה וועד, בהן אנחנו קובעים את היעדים, התכנים והפעולות של המחוז, והן מתנהלות באופן דמוקרטי וקואופרטיבי להפליא. בישיבה הראשונה שהתקיימה בפברואר החלטנו להתמקד בנושא הבריאות והפיננסים".

כנסים והשתלמויות לסוכנים

מחוז השפלה קיים שבעה כנסים וימי עיון במהלך תשעת החודשים מאז החל לפעול. הכנס הראשון התקיים ב־26 בפברואר במלון לאונרדו באשדוד ועסק בתחום הפיננסים. לכנס הגיע מספר שיא של משתתפים – כ־120 איש.

חודש אחר־כך התקיים לבקשת סוכני הביטוח האלמנטרי יום עיון בתחום החידושים בביטוחי הרכב. כמו כן קיבלו הסוכנים הסבר על מרכז הפרישה של לשכת סוכני הביטוח.

בחודש יוני התקיים יום עיון דו־סניפי (ראשון ורחובות/ נס־ציונה) באולמי מפלים בראשון לציון ובו נערך דיון מעמיק לגבי כדאיות הכניסה והרחבת הפעילות בביטוחי בריאות ופיננסים. כמו כן התקיימה סדנה שבה קיבלו הסוכנים כלים מעשיים, ואלה הורחבו במסגרת כיתות לימוד קטנות יותר לסוכנים נבחרים.

באוגוסט התקיים יום עיון מקצועי בנושא אחר המעסיק את סוכני הביטוח – הביטוח הסיעודי. מדובר במפגש דו־סניפי ראשל”צ רחובות/ נס ציונה שבו השתתפו 115 סוכנים.

"בסוף אוגוסט קיימנו מחוז השפלה יחד עם מחוז תל אביב והמרכז, בראשות עמוס גואטה, סדנת פיננסים מיוחדת לכמות מוגבלת של 50 סוכנים נבחרים משני המחוזות", מספר הוד. "הסדנה נערכה במתחם הכנסים של מיכל אבן בבית נחמיה, באווירה פסטורלית, בחסות מגדל חברה לביטוח.

"יושבי הראש של המחוזות הם החוליה המקשרת בין הסוכנים בשטח ללשכה", מסכם אודי הוד. "אנחנו אוזן קשבת לבעיות הסוכנים מול חברות הביטוח ומול הלשכה, ואנחנו גם אלה שמביאים להם לבסוף את הפתרונות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email