"אוהבת את הסיפוק בסוף היום כשאני יודעת סוכן צעיר שעשיתי משהו טוב למבוטח אחד לפחות"

השבוע: אית'אר אבו דאוד, עובדת בסוכנות בונוס לביטוח בע"מ במג'ד אלכרום שבצפון בתפקיד מנהלת המחלקה לחסכון לטווח ארוך וביטוחי חיים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 26
מצב משפחתי: רווקה
השכלה: תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב
רישיון: פנסיוני והשקעות
ותק כסוכנת: שנה וחצי
ותק בענף: 4 שנים

למה בחרת לעסוק בתחום?
“מדובר בתחום שמספק מענה לכל הצרכים החיוניים לקיומו הסוציאלי והאקונומי של אזרח במדינה מפותחת. זהו תחום דינאמי, נוגע לרגעים הכי קשים ודרמטיים בחיים. אין גבול להתקדמות בענף".

מה את אוהבת במקצוע?
"אני מאמינה שהליבה של המקצוע שלי היא השליחות שבו. בהינתן סוכני ביטוח איכותיים ומקצועניים ובעלי מצפון ומוראליות, חייהם של בני אדם נהיים קלים ושקטים יותר. המקצוע מעניק לי סיפוק עצמי ושלווה נפשית ברמה יומיומית, בכך שאני יוצאת מהמשרד כשאני יודעת שעשיתי משהו טוב למבוטח אחד לפחות.

אבו דאוד

"אני מרגישה את הערך המוסף האדיר שלי כסוכנת ביטוח בחייהם של הלקוחות שלי; במהלך עיסוקי בעולם הביטוח הפנסיוני למשך תקופה לא קצרה, הגעתי לתובנה עמוקה באיזו מידה אנשים זקוקים למוצרים פנסיוניים. אולם, הבנתי גם שיש להם בורות מובהקת במושגים אלמנטריים בכל מה שקשור לעולם הפנסיה. ומן המקום הזה, אני יוצאת עם מוטיבציה עזה מאוד ונחישות חסרת פשרות לגשר על הפער התהומי הזה בין הצורך של האנשים במוצרים פנסיוניים לבין המודעות שלהם לצורך זה.

"אני מאמינה שסוכני הביטוח ביחד יכולים להוביל מסע להעלאת המודעות הפיננסית והחינוך הפנסיוני בחברה הישראלית. דבר שיכול להשתקף במצטבר בחלוקה יותר הגיונית בנטל בין המשק הציבורי למשק הפרטי. ובסופו של דבר כולנו נרוויח מזה".

איפה את רואה את עצמך בעוד עוד עשר שנים?
“מומחית בתחום תכנון פרישה".

איך את רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
“בעידן שבו כל הגורמים האנושיים הופכים לממשקים אינטרנטיים ודיגיטליים יבשים, סוכן הביטוח ימשיך להיות בעל מקצוע עם סימפטומים אנושיים מובהקים, שמבין את צרכיו הדינאמיים של הלקוח שלו, ושמלווה אותו בזמנים הכי קשים שלו בחיים".

טיפים שאת יכולה לתת לסוכנים צעירים.
“תתעדכנו בכל החדש שקורה בענף. תקראו פוליסות ישנות. תלמדו, תתמחו, אחרת אין לכם ערך מוסף להעניק ללקוחות שלכם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email