אות הנשיא למיכל ויריב וינצר ולמתנדבי עמותת "גיבורים קטנים"

העמותה שפועלת עבור ילדי חינוך מיוחד נבחרה מתוך 2,000 עמותות מועמדות; ”בזכות אותם מתנדבים בעלי לב רחב זוכים אלפי ילדים להרגיש שייכים ואהובים״
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יו“ר הוועדה לפעילות וקשרי קהילה, מיכל וינצר ובעלה, ד“ר יריב וינצר, קיבלו את אות הנשיא למתנדב לשנת תשע“ו לתנועת גיבורים קטנים, אותה הם הקימו. ”הכל התחיל מהמלצה שהגיעה לבית הנשיא מירדנה שפיר, מזכירת מחוז הצפון של לשכת סוכני ביטוח“, מספרת וינצר. ”במקביל להמלצתה של ירדנה הגיעו המלצות נוספות ממנהלת בית ספר שאנחנו מאמצים בטבריה ומנהלות בתי ספר נוספים שהצטרפו“.

מתוך 2,000 עמותות שהיו מועמדות לאות הנשיא, נבחרו 12, בהן ”גיבורים קטנים“ שמבוססת כולה על פעילות התנדבותית ללא שכר בקרב ילדי החינוך המיוחד הסובלים ממוגבלות שכלית. את האות קיבלה העמותה על קידום ההבנה והסובלנות לילדים המוגבלים בשכלם, ושילובם בקהילה ובחברה. ”שמחנו והתרגשנו מאוד להתארח בבית הנשיא, ראובן ריבלין, ולקבל את האות על פעילותנו קרוב ל־16 שנה“, אומר וינצר. ”בכדי שפעילות התנועה תצליח כל כך הרבה שנים ותגדל משנה לשנה, אנחנו צריכים הרבה מתנדבים ואכן במרוצות השנים הצלחנו לרתום אלפי מתנדבים מכל הארץ, וכן פועלים בעמותה בהתנדבות מלאה עשרות פעילים – כולם מתוך מטרה אחת והיא הנתינה“.

מיכל ויריב וינצר יחד עם הנשיא ריבלין
מיכל ויריב וינצר יחד עם הנשיא ריבלין

וינצר מספרת כי בין המתנדבים והפעילים ישנם גם עשרות סוכני וסוכנות ביטוח. ”בזכות אותם מתנדבים בעלי לב רחב זוכים אלפי ילדים להרגיש שייכים, אהובים וחלק בלתי נפרד מהחברה הישראלית“, היא אומרת ומוסיפה כי במהלך הטקס עלתה לבמה גם להקת ילדי ”גיבורים קטנים“ ששרה לכבוד הנשיא. ”למרות מגבלותם ומצבם הם שרו בגאווה ובשמחה, והצליחו לרגש את כל הקהל באולם“, היא מתארת. ”הנשיא ריבלין שר איתם ורעייתו הגברת נחמה ריבלין לא התאפקה, ובסיום ההופעה עלתה לבמה לחבק את הילדים“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email