אחריות משפחתית: חודש הסכם הביטוח למקרה מוות בליסוב

קבוצות גיל חדשות והוזלת הפרמיה מאפיינות את ההסכם החדש לביטוח למקרה מוות שמציעה לסוכנים סוכנות ליסוב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במשך שנים רבות עוסקת ליסוב סוכנות לביטוח בהנגשת ביטוחים חשובים לחברות וחברי הלשכה, בכיסויי ביטוח רחבים ובעלויות נמוכות ביותר, המשתוות לקולקטיבים גדולים במיוחד ובתנאי הצטרפות מיוחדים.

הפעם ברצוני להתייחס לביטוח למקרה מוות. זה עתה חידשנו את הסכם הביטוח עם איילון חברה לביטוח. שיפרנו משמעותית את הפרמיה וחשוב לא פחות, הוספנו שתי קבוצות גיל כך שמעבר להוזלת הפרמיה הכללית הוזלה גם הפרמיה לקבוצות גיל המאפיינות את התפלגות הגילאים של חברי הלשכה.

עוזי ארגמן | צילום באדיבות המצולם

חיינו כסוכני ביטוח מורכבים ורוויי תחרות, רגולציה, שיווק ומכירות, ניהול משרד, העסקת עובדים והכשרתם, התעדכנות בלתי פוסקת בחוקים, תקנות, דיני עבודה, תכניות ביטוח חדשות, התמודדות כלכלית עם ניהול משק הבית, ילדים, חינוך, זוגיות וכן מותר גם ליהנות ולחיות את החיים שאנו רוצים לחיות.

אנחנו כסוכנים יודעים לכמת את ההתחייבויות האלה ללקוחותינו אנחנו יודעים כיצד להציע ללקוחותינו הגנות ביטוח אבל לא פעם אנחנו שוכחים לרכוש לעצמנו הגנת חיים בסיסית "ביטוח חיים". בואו נעצור לרגע את מרוץ היום יום ונטפל בעצמנו. נשאל את עצמנו כמה שאלות פשוטות ונעשה מעשה: מהו הערך הכלכלי של התחייבויותינו לאחרים, לחברות הביטוח, לחברות הליסינג, לבנק, לחברות האשראי ולגורמים אחרים? מהי ההתחייבות שלנו לבני המשפחה, המשך חינוך ילדינו, קיום המשפחה בכבוד אם חלילה לא נחייה, מי תלוי בנו ואנו מסייעים לו, ואם לא נחייה מי יסייע? מה היינו רוצים להעניק לילדינו בחיינו לכשיצאו את הבית? סיוע ברכישת דירה או סיוע בבניית עסק או חינוך גבוה ועוד מיני משאלות שאנו מאמינים שכשנחייה נוכל להגשים אך מה יקרה אם מקור ההכנסה ייפסק?

כל אלה שאלות מטרידות אך לנו יש תשובה לוגית. בהנחה שאנו יודעים לתת מענה לערך הכלכלי של משאלותנו נתן לתת להן פתרון פשוט. פוליסת ביטוח חיים בסכום ביטוח העונה על סך התחייבויותנו. אלה שלושה צעדים שאני חושב שכל אחת ואחד מאתנו חייב לעצמו ולמשפחתו. ולכן אנו בליסוב דאגנו למוצר שייתן מענה (אולי חלקי) לטיפול באחריות כלפי המשפחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email