אחרי וואלה – שת"פ של מגדל עם רמי לוי בעסקי הביטוח

מגדל הצהירה על הקמת פעילויות ביטוח חדשות עם מועדוני לקוחות או פלטפורמות צרכניות רחבות במטרה לגוון את ערוצי ההפצה של החברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שיתוף פעולה של מגדל ביטוח עם רמי לוי שיווק השקמה יוצא לדרך. במסגרתו, תוקם סוכנות ביטוח ייעודית אשר תהיה בבעלות המלאה של רמי לוי, ותשרת את לקוחותיה בתחומי ביטוח שונים.

על פי דיווחי החברות, מגדל תספק לרמי לוי שירותי ייעוץ ותמיכה בהקמת הסוכנות באמצעות אחת מסוכנויות הביטוח שבבעלות מגדל. הסוכנות המתפעלת של מגדל תספק שירותי תפעול מלאים וכוללים הנדרשים להפעלת סוכנות הביטוח ותעניק תנאים תחרותיים למבוטחי הסוכנות החדשה. רמי לוי השיק לאחרונה ארנק דיגיטלי ללקוחות הרשת, שיכולים לשלם באמצעות אפליקציה, וכנראה שגם פעילות הביטוח תשתלב בתשתית הדיגיטלית שלה, למרות שלא דווח על כך רשמית.

רמי לוי צילום: Ezilberberg

מדובר בהרחבת מנגנוני ההפצה של מגדל עם גופים עתירי לקוחות, כפי שהצהירה על כך לפני כחודש, אז חתמה על הסכם דומה עם חברת "וואלה". בחודש שעבר הודיעה קבוצת וואלה על כניסתה לתחום הביטוח והקמת סוכנות בשם וואלה ביטוח. על פי הודעת הקבוצה ומגדל ביטוח "וואלה בחרה במגדל להקמת הפעילות. על פי התכנית, מוצרי ביטוח שונים של חברת מגדל ישווקו על ידי וואלה, בהיקף מכירות שנתי של כ-40 מיליון שקל. פעילות המכירה תתבצע באופן דיגיטלי, אונליין באתר ממותג וואלה ובאמצעות מוקד המכירות הטלפוני של מגדל ביטוח, 'קול מגדל'. כמו כן, מוצרי הביטוח ישווקו בכל אמצעי התקשורת שבבעלות קבוצת וואלה, בהם אתר ואפליקציית וואלה, אפליקציית חמ"ל, תחנות הרדיו 99 ו-103 FM, העיתון מעריב וערוצי הספורט של צ'רלטון, בתקציב שנתי מוערך של כ-15 מיליון שקל".

גיוון מנגנוני ההפצה

אז גם נמסר ממגדל באמצעות תומר רובינשטיין, סמנכ"ל שיווק, דיגיטל וחדשנות במגדל ביטוח: "אנו מודים לוואלה על הבחירה בנו, לאחר תהליך שארך מספר חודשים ובמהלכו נבחנו הצעותיהן של מספר חברות גדולות ומובילות בענף. פעילות זו מהווה ציון דרך משמעותי עבור מגדל ביטוח ומהווה יישום של תכניות העבודה של החברה, בהן הקמה של פעילויות ביטוח חדשות עם מועדוני לקוחות או פלטפורמות צרכניות רחבות במטרה לגוון את ערוצי ההפצה של החברה. אנו בטוחים כי הצעות הערך של 'וואלה ביטוח' יביאו בשורה משמעותית לצרכנים".

לגבי השת"פ עם רמי לוי נמסר עוד כי להקמת הסוכנות נדרש בין היתר אישור של רשות שוק ההון, ויש עדיין פרטים נוספים שטרם נסגרו בין שתי החברות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email