אחרי שכבר פועל ב-150 מדינות: נציגות לברוקר הבינלאומי Gallagher בישראל

פלתורס מבית מגדל סוכנויות תשמש כנציגת הברוקר בארץ. "הסכם שיתוף הפעולה מהווה נדבך משמעותי בהיערכות פלתורס לאתגרי הענף בשנים הקרובות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פלתורס ביטוח, מבית מגדל סוכנויות, מודיעה כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם הברוקר הבינלאומי "גלגר"(Gallagher Global Network) , במסגרתו תשמש פלתורס כנציגתה של גלגר בישראל. בכך, תהפוך פלתורס לזרוע הישראלית של הברוקר המעניק שירותים למבוטחים בלמעלה מ-150 מדינות ברחבי העולם.

גלגר הוא אחד הברוקרים הגדולים והמוכרים בעולם הביטוח (מדורג רביעי בגודלו בעולם), המספק שירותים בתחום הייעוץ, ניהול סיכונים ומציאת פתרונות למבוטחים בכל התחומים, לרבות תחומי הליבה ותחומים הדורשים התמחות וניסיון מיוחדים. הוא נמצא בצמיחה מואצת בשנתיים האחרונות, ובעיצומו של תהליך לבחינת רכישת פעילויות נוספות כגון רכישת פעילות Willis re והתרחבות גלובלית. כעת, מחזק גלגר את פעילותו באזור המזה"ת, באפריקה ומדינות בריה"מ לשעבר.

אודי רובינשטיין. צילום: באדיבות מגדל ביטוח

פלתורס מעניקה שירות למגוון רחב של חברות מהמובילות במשק, לרבות בענף התעשייה הביטחונית, התעשייה, הנדל"ן, הבנייה והתשתיות ללקוחות בארץ ובחו"ל.

גישה לשווקים בינ"ל

הסכם שיתוף הפעולה עם גלגר יאפשר לפלתורס להעצים את יכולותיה במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיה, תוך שיפור הגישה לשווקים הבינלאומיים ויצירת ערכים מוספים, נגישות לתשתיות נתונים, יכולות אנליטיות ופתרונות יחודיים בכל ענפי הביטוח. החיבור יאפשר לגלגר להרחיב את השירות ללקוחותיו בישראל ולחזק את פעילותו בישראל תוך שימוש ביכולות הגבוהות של פלתורס בשוק המקומי.

אודי רובינשטיין, מנכ״ל מגדל סוכנויות, מסר כי "פלתורס וגלגר חולקות  עולם ערכים וחזון משותף המשלב מסורת ארוכת שנים של מקצוענות בעולם הביטוח וחתירה למצוינות במציאות עסקית דינמית המחייבת מציאת פתרונות יצירתיים ללקוחות בארץ ובעולם. הסכם שיתוף הפעולה מהווה נדבך משמעותי בהיערכות פלתורס לאתגרי הענף בשנים הקרובות, והוא יאפשר לפלתורס להמשיך ולספק ללקוחותיה פתרונות ביטוח תחרותיים בארץ ובחו"ל ולאתגר את השוק".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email