איזה שי תעניקו לעובדיכם לקראת החגים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חשבת כבר על מתנות לראש השנה? במסגרת שיתוף פעולה עם חברת לאומי קארד, שערכה לשכת סוכני הביטוח, יוכלו חברי הלשכה לרכוש גיפט קארד ב-18% הנחה.

לדברי יו"ר ועדת הרווחה עוזי ארגמן, "הגיפט קארד הוא כרטיס נטען שייעודו בין היתר לתת שי לחג לעובדים, או לאפשר לסוכנים לרכוש מוצרים במגוון רשתות בהנחה של 18%". סכום המינימום לרכישת הכרטיסים הוא 2,000 והוא לא כולל רשתות מזון. "כיום כל רשתות המזון נותנות מקסימום 6% הנחה בכרטיס תו הזהב. החלטנו שכרגע נוציא כרטיס עם 18% הנחה ובהמשך נוציא גם את תו הזהב בשיתוף לה"ב, כך שהסוכנים יוכלו לקבל כרטיסים משני הסוגים. לא תמיד הגיפט קארד מתאים לכל הסוכנים שלא יכולים לעמוד במינימום ויש מצבים שבהם ישנה העדפה לרשתות המזון, לכן בקרוב נצא גם עם תו הזהב למי שרוצה.

"אנחנו עורכים סקרי שוק ומשתדלים לתת את הטוב ביותר לסוכנים. חשוב לציין שנתנו את האפשרות לקניית הכרטיס גם לעובדים בסוכנויות, ולא רק לסוכנים עצמם. אנחנו אף עובדים בשיתוף פעולה עם עמותת גיבורים קטנים, ומאפשרים למתנדביהם לרכוש גיפט קארד. לקראת פסח ערכנו שיתוף פעולה דומה והיתה היענות גדולה ביותר. המון סוכנים הזמינו את הכרטיסים ואני מקווה שגם הפעם זה גם יצליח בצורה הזו".

חברי לשכת סוכני הביטוח בישראל המעוניינים לרכוש גיפט קארד כמתנה לחגים לסוכנים ולעובדי הסוכנויות מוזמנים למלא את ההסכם לרכישת תווים המצורף: http://listmanager.co.il/fb/fb/userFiles/2762/gift_card.pdf ולשלוח חתום במייל ל- [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email