"איחוד כוחות חשוב במיוחד בתקופה זו של הקורונה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תחת הכותרת "שווי תיק ביטוח למכירה" התקיים השבוע פאנל יועצים ב"זום" לסוכני הלשכה ביוזמת יו"ר מחוז ב"ש והדרום סו"ב יפת בקשי, שאף הנחה אותו, ובחסות "המכללה לפיננסים וביטוח".

היועצים שהשתתפו בפאנל היו: עו"ד ליאור קן־דרור, יועץ משפטי למחוזות ב"ש והדרום, חיפה והצפון, בלשכה; עו"ד ורו"ח בועז מקחל; רו"ח וסו"ב דוד בכר; גיליה משולם, יועצת ארגונית.

"בפאנל עסקנו בחשיבות הגוברת בימים אלה של תקופת הקורונה, במיזוגים, שותפויות ואיחוד כוחות", מספר בקשי. "כשמאחדים כוחות מקטינים הוצאות ומרחיבים את הידע המקצועי לטובת הלקוחות; זה בא לביטוי ביתר שאת בתקופה זו, כשהשימוש בנייר והמפגשים הפיזיים פחתו משמעותית; גם הסוכנים גילו שניתן לעבוד מהבית ואף להרחיב את שעות העבודה בדרך זו", הוא מוסיף.

בקשי. צילום: באדיבות הלשכה

עו"ד קן־דרור הדגיש בפני הסוכנים, בין היתר, את החשיבות של איחוד הכוחות בימים אלה והרחיב בהיבטים המשפטיים הנוגעים לנושא זה; עו"ד ורו"ח מקחל גילה זוויות שונות במיזוגים, שותפויות ורכישת תיק, הבדיקות הנחוצות, שאלת המוניטין ומחירים שונים לתיקים שונים; רו"ח וסו"ב בכר דיבר על השלכות נזקי רכוש ואבדן רווחים בימי הקורונה ועד כמה חשוב שסוכן הביטוח יכיר את הנושא בצורה מקצועית; משולם התייחסה לעבודה מהבית וכיצד נערכים לצורה שונה זו של פעילות עסקית.

"במהלך הפאנל עלו הרבה שאלות מסוכנים אותן שאלתי את היועצים והם התייחסו בהתאם. היו סוכנים שביקשו את פרטי הקשר ליועצים כדי להמשיך אתם את השיח ישירות, מה שמעיד על הצלחת המפגש.

"אני מברך את מ"מ וסגן נשיא הלשכה סו"ב ליאור הורנצ'יק על המיזם המוצלח שהגה בימי הקורונה של השתלמויות והדרכות בזום, ומודה ליו"ר המכללה סו"ב חוה פרידמן ולמנהלת המכללה דבי מורנו, על הארגון המוצלח והפקת הפאנל הדיגיטלי", סיכם בקשי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email