איחוד מוצלח: הפניקס חוגגת שנה למיזוג עם אקסלנס

יותר מ־450 סוכנים השתתפו באירוע, שנערך בגן האירועים "מערבה" בגעש, לכבוד שנה לאיחוד החברות; האורחים נהנו מאוכל משובח של השף רן שמואלי ומהופעה של רמי פורטיס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ־450 סוכנים מצטיינים השתתפו באירוע של חברת הפניקס אקסלנס לכבוד שנה לאיחוד החברות ולסיכום השנה.

האירוע נערך בגן האירועים "מערבה" בגעש ונהנו מאוכל משובח של השף רן שמואלי ומהופעה של רמי פורטיס. האירוע נערך תחת קונספט של לאס וגאס, שהוא גם היעד עליו מתחרים הסוכנים במבצע גיוס סוף שנה.

באירוע נכחו ונאמו מנכ"ל הפניקס אייל בן סימון, מנכ"ל הפניקס אקסלנס גמל והשתלמות אורי קיסוס, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המכירות בקבוצת הפניקס אייל אוחיון וסמנכ"לית מערך סוכנים, הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל דליה ברק.

אירוע של הפניקס אקסלנס. צילום: לירון סער

במהלך האירוע רועי יקיר, ראש חטיבת ההשקעות בחברת הפניקס הפורש נפרד מהנוכחים. בן סימון בירך אותו על כניסתו לתפקיד החדש כמשנה למנכ"ל שיכון ובינוי ואיחל לו הצלחה וקיבל בברכות את חגי שרייבר שמונה למנהל ההשקעות הראשי של הקבוצה.

בשנה החולפת הושלם הליך המיזוג של חברות הפנסיה והגמל וכיום מדובר באחת מהחברות המובילות בשוק חסכון ארוך הטווח. הפניקס אקסלנס מנהלת למעלה מ־60 מיליארד שקל וממוקמת במקום השני בהעברות נטו בענף הפנסיה עם למעלה מ־800 מיליון שקל והפקדות של יותר מ־3 מיליארד שקל מתחילת השנה. בגמל החברה ממוקמת במקום השלישי בענף מתחילת השנה, עם צבירה נטו של למעלה ממיליארד שקל.

מענה הוליסטי

אייל בן סימון: "הפניקס אקסלנס מעניקה מגוון אפיקים הנותנים מענה הוליסטי ומקיף ללקוח. בשנים האחרונות בהובלת רועי יקיר וחגי שרייבר נבנתה בהפניקס תשתית חזקה לניהול ההשקעות, נבחרת של אנשי השקעות מצטיינים החושבים אחרת, מנגנון מקצועי ויעיל עם עשרות עובדים, כזה שיודע לשמר ידע, להתפתח כמערכת ולעבוד כצוות. אני משוכנע שכמו בשנים האחרונות נצליח גם בשנת 2020 בזכות המקצועיות לספק לעמיתינו את אפיקי החיסכון האיכותיים והיציבים בשוק הישראלי".

אורי קיסוס: "היתה לנו שנה מאתגרת שבראשה המיזוג בין הפניקס פנסיה לאקסלנס גמל. יצרנו חברה אחת חזקה מאוד שמשלבת את היתרונות בין חברת ביטוח חזקה ויציבה לבין בית השקעות מקצועי, צעיר ודינאמי. בנוסף לכך הקמנו את הפניקס פיננסים – כל פתרונות החיסכון בבית אחד. אין לי ספק שהערך שאנחנו מייצרים עבורכם הסוכנים ואתם עבור הלקוחות שלכם הוא גבוה מאוד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email