איילון ביטוח מחזקת את מעמדה בתחום ביטוחי הבריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון ביטוח רוכשת 25% ממניות סוכנויות הביטוח גיל ורדי ואלון-אשכנזי תמורת 14.5 מיליון שקל. העסקה כוללת אופציה להגדלת חלקה של איילון עד ל-49% בעוד שלוש שנים. התשלום על מימוש האופציה ליתרת המניות נקבע במסגרת נוסחה שתשקלל, בין השאר, את ביצועי הסוכנויות בשנים הקרובות. העסקה כפופה לאישור הממונה על שוק ההון והממונה על התחרות.

סוכנות אלון-אשכנזי, היא בבעלות אורן אלון, אשר אלון ואיתי אשכנזי (בנו שר החוץ גבי אשכנזי). בשנת 2015 היא רכשה  את השליטה בסוכנות הביטוח של גיל ורדי המנוהלת מאת רכישתה על ידי איתי אשכנזי. סוכנות גיל ורדי מתמחה מזה שנים בתחום ביטוחי הבריאות לקולקטיבים ופרט. ההסכמים שנחתמו עתה מבטיחים כי אשר אלון, אורן אלון ואיתי אשכנזי, ימשיכו לנהל את הסוכנויות לפחות לתקופה של שבע שנים נוספות.

מנכל-איילון-אריק-יוגב-צילום-אייל-גזיאל
מנכ"ל איילון, אריק יוגב. צילום: אייל גזיאל

מנכ"ל איילון, אריק יוגב מסר בעקבות העסקה: "מהלך זה הינו נדבך נוסף ביישום האסטרטגיה של איילון לביסוס פעילותה העסקית בשלושה ענפי ביטוח מרכזיים: כללי, בריאות וחיים והמשך מיקוד משאבים בהפיכת איילון לשחקן משמעותי גם בתחום ביטוחי הבריאות".

אורן אלון, אשר אלון ואיתי אשכנזי מסרו: "אנו מתרגשים לנוכח הצטרפותה של איילון כשותפה אסטרטגית שלנו בסוכנויות אלון אשכנזי וגיל ורדי, ובטוחים ששיתוף הפעולה עם איילון יאפשר לנו להגביר את קצב הצמיחה של הסוכנויות ולהעניק למבוטחינו, בסיועה של איילון, ערך מוסף רב".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email