איילון ביטוח מעמיקה פעילות בתחומי האשראי והמימון החוץ בנקאי

תעניק לבני 60 ומעלה הלוואות לכל מטרה במתכונת "משכנתא הפוכה" ללא ערבות היורשים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אגף ההשקעות של איילון גיבש מודל חדש של הלוואות "משכנתא הפוכה" שמאפשר לבני 60 פלוס לממן, כנגד משכון בית בשווי של מיליון שקל ומעלה, כל צורך או מטרה כמו שדרוג רמת החיים ואף סיוע לילדים – וזאת בעלות נמוכה. תהליך קבלת ההלוואה באיילון הינו נגיש מהיר וקל ומאפשר החזר ההלוואה בכל עת ללא קנס פירעון מוקדם.

נמסר כי בניגוד לגורמים מממנים אחרים, באיילון לא מתנים את ההלוואה בקבלת ערבות מהיורשים הטבעיים ומסתפקים בהחתמתם על מסמך יידוע בלבד, כאשר הנכס עצמו נשאר, כמובן, בבעלות בני ה-60 פלוס ובשימושם.

על אותו הנכס הלווים יכולים לקבל יותר | צילום: Shutterstock

גם בהשוואה לפתרונות המימון הקיימים לקהל הלקוחות הזה איילון מציעה יותר גמישות ויותר מימון: טווח המימון הורחב, הן מבחינת גובה ההלוואה (החל ממאה אלף שקל) והן מבחינת שיעור המימון (החל מ-20% ועד 55%, תלוי גיל), כך שעל אותו הנכס הלווים יכולים לקבל יותר.

יותר מסלולים

מסלולי ההלוואות הורחבו וללווים מוצעים יותר מסלולים אפשריים; מסלול הלוואת בלון מלא – ללא החזר חודשי, מסלול המאפשר החזר חודשי של הריבית השוטפת ומסלול המאפשר החזר חודשי של קרן וריבית (שפיצר).

בשני המסלולים הראשונים, פירעון קרן ההלוואה יתבצע על ידי היורשים, עד 12 חודשים ממועד פטירת הלווה. בכל אחד מהמסלולים איילון מאפשרת, כאמור, פירעון מוקדם, חלקי או מלא, של ההלוואה בכל עת וללא קנסות. העמלות והריביות אטרקטיביות – ריבית 5.2% עבור מסלול בלון מלא, ריביות מופחתות למסלולים המשלמים, בהתאם לתנאי העסקה.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, מציין: "לנוכח הקשיים שחווים בני 60 ויותר, ובמיוחד בעלי עסקים קטנים ובינוניים שנקלעו לקשיים לנוכח משבר הקורונה, ראינו לעצמנו חובה להרחיב את היצע הפתרונות הפיננסים שלנו ולגבש את המודל של 'משכנתא הפוכה' שפיתח אגף ההשקעות שלנו בתנאים אטרקטיביים במיוחד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email