איילון בריאות מציעה שירותי אבחון מהיר

כתב השירות החדש כולל אבחון ראשוני על ידי רופא ממיין. השירות כולל גם אבחון מורחב ופגישת סיכום
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון ממשיכה להרחיב את פעילות תחום הבריאות בחברה ויוצאת עם מוצר ביטוחי חדש נוסף: כתב שירות לאבחון מהיר. “כיסוי חדש זה מושק במסגרת המשך הרחבת מגוון מוצרי הבריאות ומתן ערך מוסף לסוכני החברה ומבוטחיה”, אומרת ד”ר נאוה ניב סרודיו, מנהלת אגף הבריאות בחברה שמציינת כי החברה עדה למגמת צמיחה בשיעור מבוטחי החברה מתחילת השנה, ופועלת להמשך מגמה זו.

השירות מושק במסגרת הרחבת מוצרי הבריאות באיילון | צילום: fotolia
השירות מושק במסגרת הרחבת מוצרי הבריאות באיילון | צילום: fotolia

כתב השירות החדש כולל אבחון ראשוני על ידי רופא ממיין לרבות בדיקה גופנית, בדיקות אבחנתיות ראשוניות (דוגמת דם, ואולטראסאונד) וקבלת דו”ח ראשוני לצד המלצות להמשך טיפול. כמו כן, כולל כתב השירות אבחון מורחב על ידי רופא ממיין, הכולל בדיקות MRI, MRA ,CT ,CT-PET ומיפויים. שירות נוסף המוצע במסגרת הנספח הינו פגישת סיכום, בהשתתפות רופא ממיין או רופא מומחה, שתכלול הסברת הממצאים, אבחנה, המלצות לטיפול ומתן דו”ח מסכם.

“בתחילת שנת עסקים זו הגדרנו כי יושם דגש מיוחד בכל הנוגע לפעילות ביטוחי הבריאות בחברה, בניהולה של ד”ר נאוה ניב סרודיו”, מסביר אריק יוגב, מנכ”ל איילון. “אין לי ספק כי באמצעות מתן הכלים הנדרשים, המשך שיפור השירות והמשך פיתוח מוצרים חדשניים, נמשיך ונעמיק את פעילות הבריאות בחברה ותחום זה ימשיך ויהווה מנוע צמיחה משמעותי בהתפתחותה של איילון”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email