איילון הדריכה סוכניה בתחום ביטוח כללי

אברמוביץ: "הגבלת העמלה לביטוח חיים במשכנתא לא תוריד את המחיר למבוטח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח קיימה השבוע הדרכה מקצועית לסוכניה, בתחום ביטוח כללי, בהשתתפות כ-300 סוכנים. יום ההדרכה הוא חלק מפעילויות פיתוח והדרכות הסוכנים השנתיות, הכוללות פיתוח והעמקת הידע המקצועי של סוכני החברה. ההדרכה כללה תכנים מקצועיים רבים והצגת כלים חדשניים לסוכני החברה.

אמיל וינשל, מנכ“ל איילון חברה לביטוח, נשא דברי פתיחה בפני הסוכנים וסקר את פעילות החברה ברבדים השונים, ואת חשיבות המשך הידוק הקשר ההדדי; אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני הביטוח, נשא אף הוא דברים בפני הסוכנים.

בדבריו, ציין אברמוביץ כי הלשכה מתנגדת להתערבות המפקחת בנושאים מסחריים שבין משווק ליצרן. ”הגבלת העמלה לביטוח חיים במשכנתא לא תוריד את המחיר למבוטח, אלא רק תגדיל את הנתח של חברות הביטוח: הפרמיה תישאר על כנה, הסוכן ירוויח פחות והלקוח לא ירוויח מכך דבר. זה בטח לא מה שיוזיל את מחירי הדיור בישראל. אני ממליץ לשר האוצר לחפש את מקור ההורדה במקום אחר. מדובר בצעד רע העומד בניגוד לכללי התחרות של כלכלה חופשית, ובוודאי שלא יתרום לפתרון יוקר הדיור בישראל“.

כמו כן, הזכיר אברמוביץ את סוגיית האופניים החשמליים. ”לאחר שפנינו לחברות ביטוח בעניין ולא קיבלנו מענה, אנחנו מובילים מהלך בכנסת כדי למצוא פתרון לוואקום הביטוחי הקיים בנושא האופניים החשמליים. פנינו לכנסת, מכיוון שאנחנו לא יכולים לשקוט על השמרים ולאפשר למעל 100 אלף רוכבי אופניים חשמליים להמשיך ולהסתובב ללא כיסוי ביטוחי, להם או להולך הרגל.

”המשמעות של הגדרת אופניים חשמליים כרכב מנועי היא חיוב רוכבי כלי הרכב לבטח בפוליסת ביטוח חובה. מטרתנו היא להגן על רוכבי האופניים החשמליים מפני נזקי גוף אפשריים, ולשמור על ביטחונם של אזרחי ישראל. ענף הביטוח הוא מנהל הסיכונים של משקי הבית בישראל. כיום אופניים חשמליים יוצרים סיכון חדש, שעמו אנחנו צריכים להתמודד. המציאות משתנה ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו אליה“.

בתוך כך אברמוביץ בירך על סניף איילון הצפוי להיפתח בבאר שבע. ”חשוב מאוד לפתח את הפריפריה והדרום. גם אנחנו פתחנו סניף של המכללה בבאר שבע".

עוד הרצו בפני הסוכנים: ניצן צעיר הרים, סמנכ“ל בכיר ומנהל אגף ביטוחי פרט בקרה ופיקוח, הציג את פוליסת הדירה החדשה, נושאים רגולטוריים בהיבטי שירות, וכן פתרונות טכנולוגיים חדשים; גיורא פלונסקר, סמנכ“ל בכיר, ראש אגף ביטוח כללי עסקי, הציג בפני הסוכנים את כניסתה של איילון לפעילות חדשה בתחום ערבויות ביצוע וחוק מכר בשילוב עבודות קבלניות; מלי בנפשי, חתמת עסקים ראשית, הציגה את פוליסת בית העסק המשופרת של החברה.

מאיילון נמסר כי היא מקיימת לאורך השנה מגוון פעילויות מקצועיות לקידום סוכני החברה ולהעשרתם המקצועית, לרבות הדרכות מקצועיות. החברה השיקה בימים אלו מהלך נוסף בתחום, בשיתוף הלשכה, שבמסגרתו תיפתח סדנה מקצועית ייחודית לפיתוח סוכני ביטוח צעירים לטובת קידום הידע המקצועי בענף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email