איילון החלה בסדרת הדרכות מקצועיות לסוכניה

ההדרכה הראשונה נערכה השבוע בחיפה ליותר מ־200 סוכני החברה מחיפה והצפון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בימים אלו מקיימת איילון סדרת הדרכות מקצועיות להעצמת עסקיהם של סוכני החברה. ההדרכה הראשונה בסדרה נערכה השבוע באצטדיון עופר בחיפה ליותר מ־200 סוכני איילון מחיפה והצפון.

איריס אברהמי, סמנכ"לית ומנהלת מחוז חיפה והצפון באיילון ציינה, כי ההשתתפות המרשימה בכנס היא עוד הוכחה למחויבות ההדדית בין איילון – כחברת סוכנים, לסוכני הביטוח. אברהמי הביעה קורת רוח רבה מהמשובים החיוביים שזוכים להם עובדי המחוז מסוכני הביטוח. "איילון ממשיכה לחדש עבורכם ועבור לקוחותיכם הן ברמת המוצרים והן בהנגשת השירות הדיגיטלי באופן שמעצים את היתרונות היחסיים של סוכני איילון ותורם ישירות לצמיחת עסקיהם", אמרה.

אריק זאבי ואיריס אברהמי | צילום: יח"צ

בין ההרצאות סקרה אלונה פלזן, מנהלת מחלקת פרט, אגף ביטוח כללי־פרט באיילון, בפני סוכני מחוז חיפה והצפון של איילון את מוצרי הפרט של החברה ומלי בנפשי – חתמת ראשית, אגף ביטוח כללי־עסקי, עמדה על החידושים והעדכונים בתחום ביטוחי העסקים של איילון. עו"ד גילת בראון, מנהלת מחלקה הנדסית ועסקים גדולים, הרחיבה בנושא הביטוחים ההנדסיים באיילון וכן בנושא אישור ביטוח אחיד.

לאחר ההדרכות הייעודיות בתחומי הביטוח הג'ודאי אריק זאבי העביר הרצאה על הישגיות ומצוינות והעניק לסוכני חיפה והצפון של איילון עצות מעשיות להשגת יעדים.

עוד נמסר, כי איילון ממשיכה בסדרת הדרכות המקצועיות וכבר בשבוע הבא תתקיימנה הדרכות גם לסוכני מחוזות מרכז, תל אביב ונתניה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email