"איילון היא הבית של סוכני הביטוח"

כך הצהיר שרון רייך שנכנס לתפקידו כמנכ"ל איילון ביטוח במקום אריק יוגב. "אני סבור שבאמון הדדי ובשיתוף פעולה, נמשיך להוות בסיס איתן לפעילותכם המקצועית"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במכתב ששלח השבוע מנכ"ל איילון הנכנס, שרון רייך, לסוכני איילון, הוא פתח את דבריו בחיזוק ומיצוב החברה כחברת סוכנים: "איילון היא חברת סוכנים, הבית של סוכני הביטוח בישראל, נמשיך להוות בסיס איתן לפעילותכם המקצועית".

רייך החליף את אריק יוגב, שהיה מנכ"ל איילון ביטוח בשש השנים האחרונות החליט לפרוש מתפקידו לקראת העברת השליטה בחברה בעוד מספר חודשים ל"ווישור גלובלטק".

רו"ח שרון רייך, מנכ"ל איילון. צילום: אייל גזיאל

באיגרת ששלח רייך לסוכני איילון, הוא כתב: "אני סבור שבאמון הדדי ובשיתוף פעולה נמשיך להוות בסיס איתן לפעילותכם המקצועית. אנו נפעל לספק לכם מוצרים חדשניים, כלים דיגיטליים, תמיכה עסקית ועוגן להמשך הצלחות בשנים הקרובות".

עוד כתב "אני מאמין כי ערכיה של איילון הינם המפתח והבסיס לאמון הדדי. ערכי הליבה של החברה מנחים אותנו בפעילותנו ובהתנהלותנו העסקית – ערכים של שירותיות, אנושיות, הוגנות, כבוד הדדי וחדשנות.

"ענף הביטוח עבר תמורות רבות – התפתחות טכנולוגית מואצת, כניסת חברות דיגיטליות חדשות, תחרות תעריפית, ועוד. כל אלו מחייבים את כולנו להיות ערוכים לעמידה מול אתגרים, לצד היערכות להמשך צמיחה רווחית ותנופת פעילות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email