איילון השלימה רכישת תיק ביטוח החיים והחיסכון של פסגות תמורת 30 מיליון שקל

מנכ"ל איילון: "רכישת התיק מהווה מהלך חשוב ביישום האסטרטגיה שלנו להתמקד בצמיחה מוכוונת רווחיות והגדלת נתח השוק בענפי ביטוח החיים והבריאות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון אחזקות, החברה האם של איילון ביטוח, דיווחה בתחילת השבוע לבורסה כי חברת הבת איילון ביטוח, השלימה את רכישת תיק ביטוחי החיים והחיסכון של פסגות חברה לביטוח. איילון תשלם לפסגות כ־30 מיליון שקל ותקבל לבעלותה בתמורה את עסקי ביטוחי החיים, נספחים לפוליסות לכיסויים בתחום הבריאות, פוליסות אובדן כושר עבודה ופוליסות חיסכון, ובכלל זה את הזכויות וההתחייבויות כלפי מבוטחים, סוכני ביטוח ומבטחי משנה עמם התקשרה פסגות ביטוח.

איילון קיבלה כבר את אישור רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון ואישור הממונה על ההגבלים העסקיים, לעסקה. מדובר בפעילות של כ־700 מיליון שקל בפוליסות חיסכון פרט ועוד ביטוח חיים פרט וקבוצתי, ביטוח חיים למשכנתא, בהיקף של כ־20 מיליון שקל פרמיות לשנה. נמסר כי במסגרת העסקה קלטה איילון עשרה מעובדי פסגות.

ביטוח חיים | צילום: fotolia

יו"ר איילון אחזקות, שלמה גרופמן, מסר כי קליטת תיק הביטוח של פסגות צפויה להשיא ערך רב לבעלי המניות של החברה, כאשר הגדלת היקפי הפעילות נעשית תוך מיצוי התשתיות הקיימות של החברה, "השלמת העסקה משפרת את איתנותה הפיננסית של איילון, מגדילה את עודף ההון ויש לה תרומה חיובית מאד לכושר הפירעון של החברה".

יו"ר איילון ביטוח, ישראל דוד, ציין כי הנהלת איילון ביטוח נערכה באופן מקצועי ביותר לקלוט את תיק הביטוח של פסגות ולהבטיח שירות איכותי ללקוחות הקיימים והמצטרפים. "במקביל להשלמת המהלכים הפנים ארגוניים הנדרשים ולאחר שהנהלת החברה, בראשותו של אריק יוגב, השלימה את ייצוב המערכת, חיזוק עודף ההון ובניית שדירת הניהול הראויה, אנו בוחנים עתה כיווני צמיחה נוספים ומאתרים הזדמנויות עסקיות סינרגטיות".

יוגב, מנכ"ל איילון חברה לביטוח, מסר כי "רכישת התיק של פסגות מהווה מהלך חשוב נוסף ביישום האסטרטגיה שלנו להתמקד בצמיחה מוכוונת רווחיות והגדלת נתח השוק בענפי ביטוח החיים והבריאות. ברבעון האחרון של 2017 השקנו מהלך מתמשך, חוצה ארגון, לשדרוג רמת השירות בכל תחומי הפעילות השונים של החברה ובסוף השבוע האחרון קיימנו כנס welcome לסוכני פסגות המצטרפים אלינו והשלמנו הטמעתם במערכי השירות, התפעול וההפצה של איילון – לתועלת הלקוחות והסוכנים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email