איילון מוקירה את הסוכנים המצטיינים

מנכ"ל איילון, אריק יוגב: "סוכן הביטוח מייצר ללקוח ערך מוסף חשוב. זה לא רק מקצוע, זו שליחות"
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

איילון חברה לביטוח קיימה השבוע אירוע הוקרה מרשים לנשיאי הכבוד של מועדוני היוקרה של הקבוצה ולסוכנים המצטיינים ובנות זוגם, בהשתתפות יותר מ-500 איש. האירוע התקיים במעמד יו"ר איילון אחזקות, שלמה גרופמן ויו"ר איילון חברה לביטוח, ישראל דוד.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, ציין כי איילון הרחיבה את פעילותה בכל ענפי הביטוח – והדגיש כי מדובר בהרחבה מבוקרת ובגישה עסקית שמדגישה רווח על פני נפח. "השותפות של איילון עם הסוכנים היא לא רק שותפות עסקית. זו שותפות אסטרטגית שמושתתת על ערכים כמו אמינות, הוגנות, יושרה ונאמנות לאורך שנים. הרגולציה מאתגרת, הטכנולוגיה משתכללת והתחרות גוברת ובכל זאת אני משוכנע שסוכן הביטוח מייצר ללקוח ערך מוסף חשוב. זה לא רק מקצוע, זו שליחות. לכן המצויינות נמדדת בעיני לא רק ביעדים כמותיים אלא גם בסגולות אישיות ובמחוייבות ללקוחות", אמר יוגב ובירך גם את סוכני פסגות חברה לביטוח המצטרפים עתה לפעול בערוצי ההפצה של איילון.

קודם שקיבלו את מגני ההצטיינות, נהנו הסוכנים המצטיינים של איילון ממופע בלתי אמצעי של זוכת האירוויזיון, נטע ברזילי ורבים בקהל שרו איתה בכוונה מלאה, את מילות השירI'M NOT YOUR TOY .

מנחה הערב, גורי אלפי, שראיין פאנל של נשות סוכנים מצטיינים, לא ויתר גם למנכ"ל החברה ומיד לאחר שזה סיים את נאומו הושיב אותו על ספת המרואיינים ואפילו חילץ ממנו שני סקופים: האחד, שיוגב פוגש בכל שנה כ-250 סוכנים בפגישות אישיות והשני, שעסקינן בחובב מושבע של מוסיקה, פסנתרן (לא פעיל) המשמש גם כחבר בוועד המנהל של ביה"ס רימון למוסיקה וג'אז.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email