איילון מצטרפת להוזלות ביטוחי רכב בנסועה נמוכה

החברה משיקה ביטוח רכב מקיף לנהגים שנוסעים עד 8,000 ק"מ בשנה, ללא דרישה להתקנת תוספים ברכב. המוצר מצטרף לסדרת מוצרי ה-Driving שמעניקים הנחות ואפשרות להתאמה אישית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח מתאימה את ביטוחי הרכב לשינויים הרבים בהרגלי הנהיגה שהביאה עימה, בין היתר, מגפת הקורונה. החברה הודיעה על השקת DRIVING 8,000: ביטוח רכב מקיף ומשתלם לנהגים שנוסעים עד 8,000 ק"מ בשנה ללא דרישה להתקנת אמצעי טכנולוגי ברכב. עם רכישת הפוליסה, יתבקש הנהג להצהיר כמה ק"מ יש ברכבו, ובמקרה של תביעה ייבדק מד הקילומטראז' ברכב על מנת לוודא שהוא אכן עומד בקריטריון.

המוצר החדש, DRIVING 8,000 מצטרף לעולם ביטוחי הרכב איילון DRIVING, שכולל גם מוצרי ביטוח נוספים בעלי מבנה הנחות קל ועצמאי בהתאמה אישית.

מנכל-איילון-אריק-יוגב-צילום-אייל-גזיאל
מנכ"ל איילון אריק יוגב. צילום: אייל גזיאל

"בדומה למהפכה שביצענו בעולם ביטוחי הדירות, גם בעולם ביטוחי הרכב DRIVING, יצרנו מגוון מוצרים בהתאמה אישית, שנותנים מענה לצרכיו של כל לקוח ובמחירים תחרותיים מאוד. מאז פרוץ מגפת הקורונה אנחנו עושים מאמצים על מנת להקל על לקוחותינו לנוכח צמצום השימוש ברכב והמוצר החדש בא לתת מענה נוסף בתחום זה. בתקופה כזו אנו מעודדים הן את סוכני החברה והן את המבוטחים לייעל את מסלול הביטוח שלהם כך שיתאים בצורה הטובה ביותר לצרכיהם האישיים, תוך קבלת התמחור המשתלם להם ביותר", אומרת יעל יריב, מנהלת אגף ביטוח כללי-פרט בחברה. מנכ"ל איילון, אריק יוגב מציין כי " שמנו לעצמנו כמטרה אסטרטגית באיילון להעצים ולשפר את תחום ביטוחי הפרט של החברה, ואנו משקיעים משאבים עצומים בפיתוח מתמיד של מוצרים חדשים, לצד השקעה מסיבית בפיתוחם של כלים דיגיטליים חדשניים עבור הסוכנים והלקוחות שלנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email