איילון מרחיבה את הכיסוי האמבולטורי בביטוחי בריאות – ללא חיתום וללא תוספת פרמיה

המוצר המשודרג והבלעדי כולל בדיקת Colonflag חדשנית שאינה פולשנית, שירות מחקר אישי ממוקד ושירות מומחה עולמי למחלת הסרטן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון, שזכתה שוב בתואר החברה המצטיינת על פי סקר שביעות הרצון של לשכת סוכני ביטוח מתוך החברות בתחום הבריאות, משדרגת את הכיסוי האמבולטורי למבוטחיה. החברה מרחיבה את השירות בהתאמה להתפתחות הרפואה האבחונית בעולם ומציעה ללקוחות איילון – ללא תוספת עלות, רפואה עדכנית, מותאמת אישית ובמקרים רבים, מצילה חיים ממש.

הכיסוי האמבולטורי המשודרג של איילון – שמעניקה החברה באופן בלעדי וכאמור, ללא גביית פרמיה נוספת, כולל את בדיקת ה־Colonflag, בדיקה חדשנית ומתקדמת לסיוע בגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס והחלחולת. מדבר בבדיקה שאינה פולשנית, אשר באמצעות פיענוח חדשני חוזה את הסיכון להמצאות סרטן זה בטווח של חצי שנה עד שנתיים מיום ביצוע ספירת הדם האחרונה.

ד"ר נאווה ניב-סרודיו | צילום: גיא קרן

שירות ייחודי נוסף שמאפשרת פוליסת הבריאות של איילון הינו שירות מחקר אישי ממוקד – שירות חדשני עבור מטופלים שאובחנו במחלות מורכבות, במסגרתו לאחר האבחון יקבלו מידע רפואי מפורט אודות טיפולים קונבנציונליים אפשריים, המחקר האישי הממוקד טיפולים אלטרנטיביים, סיכויי הצלחתם, מחקרים קליניים עולמיים בהתאמה אישית לחולה ולאבחון.

בתוך כך, איילון מרחיבה את היצע "חוות הדעת השנייה" לחולים אונקולוגיים ומאפשרת ללקוחותיה הזקוקים לכך לקבל חוות דעת מקצועית בתחומי הרדיולוגיה/פתולוגיה/אונקולוגיה, גם על ידי רופאים מומחים ממרכזים רפואיים מובילים בעולם.

מנהלת אגף הבריאות באיילון, ד"ר נאוה ניב־סרודיו, מציינת: "איילון ממשיכה בתנופת הצמיחה בתחום ביטוחי הבריאות בישראל ופועלת בדגש על מצוינות בשירות והקניית ערך מוסף למטופלים. טובי המומחים שלנו עוסקים כל העת בפיתוח מוצרים חדשים וחדשניים ובשדרוג המוצרים הקיימים. מיפינו את מיטב הרופאים בענף הבריאות בישראל בכדי להבטיח למבוטחינו את המענה המקצועי הטוב ביותר ברגע האמת. רשימת הרופאים שלנו כוללת את מיטב המומחים, נוסף על זכות הבחירה הייחודית ברופא המנתח (בניגוד למוצע בחברות אחרות)".

והיא מוסיפה: "לכיסוי האמבולטורי המורחב יתרונות משמעותיים עבור קהל לקוחותינו היות והוא ניתן ללא חיתום רפואי וללא תוספת תשלום. בנוסף ההטבות הבלעדיות בכיסוי ישודרגו לכל מבוטחי איילון שברשותם כיסוי אמבולטורי ואשר הצטרפו לכיסוי זה החל מ־02/2016".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email