איילון משדרגת את הטיפול בפניות המבוטחים והסוכנים באי־מייל

סמנכ"ל החברה: "אנו מצויים בעיצומה של מהפיכת שירות באיילון והמערכת החדשה הינה אך נדבך אחד בסדרת כלים דיגיטליים שאנחנו מטמיעים לשדרוג השירות שאנו מעניקים ללקוחות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת איילון הודיעה כי היא מטמיעה תוכנה שפיתחה עבורה חברת IFN מקבוצת יעל, המשדרגת את הטיפול בפניות המגיעות מלקוחות איילון וסוכניה בדואר האלקטרוני ומבטיחה תיוק ראוי של החומר, טיפול יעיל בפנייה ואף מוודאת השלמת הטיפול הנדרש בפרק הזמן המיטבי האפשרי.

צילום: shutterstock

עוד נמסר כי המערכת ממוכנת לחלוטין ומונעת טעויות אנוש ונפילה של מסמכים "בין הכיסאות", כאשר הכל מבוצע תחת נהלים קפדניים ביותר של אבטחת מידע ושמירה על צנעת הפרט.

עמית גבע, סמנכ"ל, מנהל אגף מערכות מידע באיילון: "אנו מצויים בעיצומה של מהפיכת שירות באיילון והמערכת החדשה הינה אך נדבך אחד בסדרת כלים דיגיטליים שאנחנו מטמיעים לשדרוג השירות שאנו מעניקים ללקוחות איילון ולסוכני הקבוצה. מאז הותקנה המערכת אנו כבר עדים לקיצור משמעותי בזמן התגובה – מימים לשניות בודדות. הפתרון שסופק חכם, יעיל ופשוט ליישום והטמעה".

משה צ'יקו יבניאל, משנה למנכ"ל: "IFN הרובוט עובד מסביב לשעון, לא יוצא להפסקות קפה, ניתן לשכפול, בודק נתוני פוליסה במערכת הליבה ומנתב את המייל לטיפול הרלבנטי בחברה. שילוב הטכנולוגיות של ממשקי מייל, OCR , ובניית תהליך עסקי, מאפשר לארגונים לבצע באופן אוטומטי מטלות החוזרות על עצמן ומאפשר לעובדים לבצע משימות בעלות ערך גבוהה יותר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email