איילון משיקה ממשק דיגיטלי להפקה ישירה של פוליסות רכב

הממשק פותח כחלק מהתנופה הדיגיטלית בחברה והוא מיועד עבור סוכנויות בעלות יכולות טכנולוגיות מתקדמות ועצמאיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח ממשיכה למקד משאבים בהטמעת חידושים טכנולוגיים ודיגיטליים מתקדמים לשירות סוכניה ולקוחותיה, ולראשונה, משיקה ממשק הפקה דיגיטלי מלא לסוכני המחוז הדיגיטלי של החברה.

המחוז הדיגיטלי הוקם באיילון לפני כשנתיים ושויכו אליו סוכנויות שפיתחו יכולות טכנולוגיות מתקדמות ועצמאיות משלהן המאפשרות, בשיתוף פעולה, לחזק את הממשקים בין מערכות איילון למערכות הסוכנויות.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב | צילום: אייל גזיאל

מהחברה נמסר כי ממשק ההפקה הדיגיטלי המלא, הינו בשורה גדולה המאפשרת לסוכנים לייעל ולקצר משמעותית את זמני הפקת הפוליסות, על ידי פתיחת ממשק להפקה ישירה של פוליסות רכב חובה ומקיף בפעולה אחת וזאת, מתוך מערכת הצעות המחיר (Aggregator) של סוכנות הביטוח – ללא נגיעה או מעורבות במערכת ההפקה של החברה.

ממשק ההפקה הדיגיטלית מושק ימים ספורים לאחר השקת הבוט שמנהל תביעות אונליין באתר החברה והינו חלק מהתנופה הדיגיטלית בחברה.

מנכ"ל איילון חברה לביטוח, אריק יוגב, מציין כי: "איילון הינה חברת סוכנים אשר משקיעה ופועלת באופן עקבי כדי להעמיד לרשות הסוכנים את הכלים הדיגיטליים המתקדמים ביותר. מדובר במהלך משמעותי נוסף שפותח בחברה, במסגרתו אנו מאפשרים לסוכנים עם אוריינטציה דיגיטלית, הערוכים טכנולוגית, להתממשק למערכות שלנו וליהנות מכלים נוספים למכירה מלאה וקידום פעילות. איילון תמשיך לפעול עם הסוכנים ותאפשר לכל סוכן וסוכנת אשר ערוכים לכך, לצעוד עמנו קדימה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email