איילון משיקה פוליסת ביטוח צד ג' לאופניים חשמליים

החברה תגביל את תוקף הפוליסה הייעודית רק למי שנוהג על פי חוק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח השיקה פוליסת ביטוח חדשה לרוכבי אופניים חשמליים, "בשביל האופניים", התקפה רק במקרה שהרוכב נהג באופניים על פי חוק.

מהחברה נמסר, כי מתחילת השנה 18 רוכבי אופניים חשמליים איבדו את חייהם ומאות אחרים נפצעו כתוצאה מתאונות. בחלק לא מבוטל מהמקרים, נקבע כי האשם העיקרי בתאונה הוא רוכב האופניים. מעבר לאובדן החיים והפציעות הקשות, ישנה גם הסוגיה הקשה של פיצוי קורבנות הנסיעה הלא אחראית.

אריק יוגב, מנכ"ל איילון ביטוח | צילום: אייל גזיאל

ראשי אגפי הביטוח הכללי באיילון – פרט ועסקי, יעל יריב וגדעון רוזוליו, ציינו בכנס הדרכה מקצועית שערכה החברה לסוכניה, כי הפוליסה החדשה קיבלה את אישור רשות הפיקוח על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. על מנת שלא לעודד בני נוער לרכוב על הכלי המסוכן, הפוליסה החדשה תוגבל לשיווק לרוכבי אופניים חשמליים מעל גיל 18 בלבד. הפרמיה השנתית של הביטוח החדש – החל מ-620 שקל לבני 21 שנים ויותר ואילו רוכבים בגילאי 18 עד 21 ישלמו פרמיה שנתית של  775 שקל.

מדובר על ביטוח אחריות כלפי צד שלישי לרוכב על אופניים חשמליים – כלומר, הכיסוי הינו לאדם שייפגע חלילה מהרוכב (בעל הפוליסה או בני משפחתו מדרגה ראשונה) שישופה בסכום של עד 500 אלף שקל.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, אומר עם השקת הפוליסה החדשה: "לצערנו, תאונות הדרכים בהן מעורבים אופניים חשמליים הפכו למכת מדינה והן גובות מחיר דמים נורא ואיום. מעבר לאסון הנורא שבאיבוד חיים ופציעות, נוכחנו שרבים מהנפגעים נותרים ללא מענה ביטוחי ראוי. עם זאת היה לנו מאוד חשוב לעודד את הרוכבים לנהוג באחריות ובהתאם לחוק. לפיכך החלטנו לוותר במודע על פלח שוק ולשווק את הביטוח רק למי שרוכב באחריות וכדין".

 

יוגב, יריב ורוזוליו חשפו את הפוליסה החדשה בסדרת כנסים הנערכים בימים אלה למאות סוכני החברה במחוזות תל אביב, ירושלים וחיפה. יוגב הדגיש כי הפוליסה החדשה היא אך דוגמה למגוון פתרונות ביטוח חדשים יצירתיים נוספים שתשווק איילון כבר בתקופה הקרובה במגוון תחומים".

עוד השתתפו בכנסים: עודד צסרקס ואסף חגי פרי שסיפרו על מיזם לוידס החדשני לסוכני איילון; מני ברזילי, מומחה בינלאומי בתחום הסייבר ומנכ"ל Forty Two העשיר את הסוכנים בהתפתחויות העדכניות בתחום, ופרשן חדשות ערוץ 2, עמית סגל, חשף טפח מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email