איילון משיקה תוכנית ביטוחי דירות בהתאמה אישית

החברה השיקה 3 חבילות ביטוחיות אליהן ניתן לצרף מגוון כיסויים נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הביטוח איילון משיקה מטריית הגנה מודולארית לביטוחי דירות תחת השם "Living". על פי החברה, מדובר בתפיסה חדשה בתחום ביטוח הדירות המסורתי המאפשרת, בין השאר, התאמה אישית של חבילות לצורכיו וטעמו של הלקוח.

מהחברה נמסר, כי הפוליסות החדשות של איילון מאופיינות בפרמיות אטרקטיביות, כיסויים מיוחדים ונרחבים והשתתפויות עצמיות נמוכות במיוחד.

יוגב | צילום: איילון

יעל יריב, סמנכ"לית בכירה ומנהלת אגף ביטוח כללי־פרט באיילון אומרת כי "Living" מאפשר לסוכן הביטוח להציע לכל לקוח מטריית הגנה מודולארית הנשענת על 3 חבילות ביטוח דירה, שבהן הסוכן יכול להתאים לכל לקוח
מגוון כיסויים נוספים ללא הגבלה".

יריב מדגישה כי מעבר למחיר התחרותי, שודרגה גם חווית הסוכן כשהחברה השיקה מסכי הצעת מחיר דיגיטליים, קלים ונוחים לשימוש. מנכ"ל איילון, אריק יוגב ציין כי: "חבילות ביטוחי הדירות החדשות שלנו, Living , הינן רק בבחינת סנונית ראשונה בשרשרת החי־ דושים והפיתוחים שאנו שוקדים כרגע על פיתוחם. שמנו לעצמנו למטרה להעצים ולהשביח את תחום ביטוח הפרט", אמר יוגב והוסיף "אנו משקיעים משאבים עצומים בפיתוח מוצרים חדשים בד בבד עם פיתוח כלים דיגיטליים חדשניים עבור הסוכנים והלקוחות שלנו. הפשטות, המודולאריות, המחיר האטרקטיבי והגברת הנגישות למוצר הם האדנים עליהם מבססת איילון את התעצמותה הגוברת בשוק הביטוח הכללי, אמצעי יעיל ביותר עבור הסוכנים לגיוס לקוחות חדשים ושימור קיימים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email