איילון משיקה תכנית קורסים להעשרה אישית של עובדי החברה

בעקבות המשובים החיוביים שקיבלו על "איילון College 2018", החליטו ראשי איילון לקיים את התכנית גם ב-2019
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח השיקה השבוע את "איילון College 2019", השנה השנייה בתכנית קורסי העצמת הידע המקצועי ומגוון תחומי העשרה לכל עובדי איילון. בקורסים המגוונים משתתפים מאות מעובדי החברה על פי בחירתם.

רוני ליכטנשטיין שני, סמנכ"לית ומנהלת אגף מטה, תכנון ומשאבי אנוש של איילון מציינת כי "'איילון College 2019' זוהי תכנית שנבנתה במטרה לחזק את הידע המקצועי של העובדים בתחומי חיסכון ארוך טווח, ביטוחי בריאות, אלמנטרי ותחום ההשקעות, וכן לאפשר לעובדים להעשיר את הידע  גם בתחומים משיקים כגון שיווק דיגיטלי, יישומי מחשב, כלכלת משפחה ועוד. אנו משקיעים מחשבה ומשאבים רבים בתכנית במטרה לאפשר לעובדות ועובדי החברה לרכוש מיומנויות שיסייעו להם בין היתר גם להעשיר את הידע האישי וגם בעבודה השוטפת מול לקוחות החברה".

אריק יוגב, מנכ"ל איילון ביטוח | צילום: אייל גזיאל

מנכ"ל איילון, אריק יוגב מציין כי "איילון הציבה לעצמה למטרה לקדם בכל עת את הידע המקצועי ואת איכות השירות של העובדים בחברה, למען שמירה על יתרונותינו בשוק דינמי. השקעה בהון האנושי, העצמת העובדים ושאיפה למצוינות הינם חלק בלתי נפרד מהמהות וה-DNA של החברה. המשובים שקיבלנו מ'איילון College 2018' שיקפו שביעות רצון גבוהה, ולכן החלטנו להשקיע משאבים ולהשיק תכנית מתקדמת יותר לשנת 2019, לשם המשך טיפוח המיומנויות המקצועיות, הבין-אישיות והשירותיות של עובדי החברה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email