איילון קיימה אירוע שנתי לעובדי החברה ולסוכניה המצטיינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת איילון קיימה השבוע אירוע שנתי, שבמסגרתו ציינה את פעילות סוכניה המצטיינים של החברה בתחומים השונים וכן עובדיה המצטיינים והוותיקים. האירוע התקיים באמפי–פארק רעננה בנוכחות לוי רחמני, יו"ר איילון לביטוח ונשיא קבוצת איילון; אמיל וינשל, מנכ"ל איילון חברה לביטוח וכן בהשתתפות בכירי לשכת סוכני הביטוח: אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני הביטוח; מוטי קינן, מנכ"ל לשכת סוכני הביטוח; אורי צפריר, מ"מ נשיא הלשכה ומכובדים נוספים.

לאירוע החגיגי הוזמנו כל עובדי קבוצת איילון ובני זוגם וכן סוכני החברה המצטיינים, הנמנים על מועדוני היוקרה של החברה. החלק האמנותי של האירוע כלל מופעים של הזמרים הראל סקעת, לינה מחול ורותי נבון, מופע בידור של הסטנדאפיסט ישראל קטורזה וכן מופע משותף של הזמרים שירי מימון ושמעון בוסקילה.

וינשל ציין כי "איילון היא אחת משש קבוצות הביטוח והפיננסיים הגדולות בישראל. הצמיחה המשמעותית של החברה מושגת באמצעות ההון האנושי שלה, סוכני החברה המסורים והמצטיינים וכן עובדיה הנאמנים והמקצועיים. איילון מייחסת חשיבות רבה לאירוע זה, שבמסגרתו ניתנת לנו הזכות להוקיר ולהודות לבני/ות הזוג על תמיכתם לאורך הדרך.

"איילון ממשיכה בתנופת הצמיחה בכל תחומי הפעילות והדבר ניכר בהצטרפותם של סוכנים מצטיינים נוספים למועדוני היוקרה של החברה, גם בשנה זו. החברה תמשיך ותפעל לחיזוק ושימור ההון האנושי ולהמשך הצלחתם העסקית והמקצועית של סוכני החברה, שותפינו לדרך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email