איילון קיימה הדרכה ארצית לסוכניה בתחום ביטוח כללי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח, קיימה השבוע הדרכה מקצועית לסוכניה בתחום ביטוח כללי, בהשתתפות של מעל מ־300 איש. יום ההדרכה הוא חלק מפעילויות פיתוח והדרכות סוכנים, המתקיימות לאורך השנה וכוללות העמקת הידע המקצועי של סוכני החברה.

אריק יוגב, מנכ"ל איילון, נשא דברים בפני הסוכנים אודות המגמות בשוק הביטוח הכללי בישראל בהיבטי הון, רגולציה, תחרות, מודעות צרכנית ופעילות הסוכנים בתחום. יוגב הציג בדבריו ניתוח של מקורות הרווח בשוק הביטוח ושינוי המגמות בתחום רכב רכוש. כמו כן, הוא הציג את הנתונים הכספיים של איילון בתחום ביטוח כללי ואת התמורות המרכזיות בחברה, ביניהן מיזוג הפנסיה והגמל והשינויים המבניים. הוא אף תיאר את המשך הצמיחה בחברה תוך מיקוד ברווחיות, ואת אסטרטגיית החברה לשנים הבאות, הכוללת מיקוד בדיגיטציה ושירות.

אריק יוגב, מנכ"ל איילון
אריק יוגב, מנכ"ל איילון

גיורא פלונסקר, משנה למנכ"ל וראש אגף ביטוח כללי, נשא דברים אודות פעילות האגף, הן בתחום ביטוחי הפרט והן בתחום העסקי, בהם חלה צמיחה משמעותית מתחילת שנת העסקים. זאת תוך דגש על הפתרונות החדשניים המוצעים לסוכנים בתחום זה באיילון ותחומי הביטוח הייחודיים, דוגמת ביטוח מועצות, ערבויות מכר ומענה חדש לתאונות ילדים.

מלי בנפשי, חתמת ראשית, הציגה את פוליסות העסקים החדשות של החברה שהושקו לאחרונה, לרבות יתרונותיהן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email