איילון תבטח את 4,500 עובדי דואר ישראל ומשפחותיהם בביטוח בריאות

אגף הבריאות של איילון חברה לביטוח, בראשותה של ד"ר נאוה ניב סרודיו, ממשיך לזכות במכרזי ביטוחי הבריאות הגדולים בענף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אגף הבריאות של איילון חברה לביטוח, בראשותה של ד"ר נאוה ניב סרודיו, ממשיך לזכות במכרזי ביטוחי הבריאות הגדולים בענף. לאחר שצירפה בחודשים האחרונים קולקטיבים של חברות מובילות במגזר העסקי, זכתה איילון במכרז ביטוח הבריאות של עמותת הרווחה של דואר ישראל.

היקף הפרמיה הצפויה לתקופת ההסכם מגיעה לכדי יותר מ־10 מיליון שקל, וזו מצטרפת לעסקאות שחתמה איילון באחרונה עם קולקטיבים רבים אחרים כמו: יוניליוור ערד, הסגל האקדמי והסגל המנהלי של אוניברסיטת חיפה, SK מפעלי נשק, ברן, גסטטנרטק ואמן מחשבים.

ד״ר ניב־סרודיו

4,500 עובדי דואר ישראל ובני משפחותיהם יוכלו ליהנות מעתה מפוליסת הבריאות המתקדמת של איילון המבטיחה כיסויים להשתלות וטיפולים מיוחדים, תרופות שאינן בסל הבריאות, ניתוחים בארץ ובחו"ל וכמובן כיסוי שירותים רפואיים אמבולטוריים ועוד.

סמנכ"ל מינהל ומשאבי אנוש בדואר, ליאת פרידמן מסרה, כי "הבחירה בחברת איילון בוצעה לאחר בדיקה קפדנית של הפוליסות הקיימות בענף, וזאת על מנת להעניק לעובדי החברה ובני משפחותיהם את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר בענף לרווחת עובדינו".

שמעון פרג'ון, יו"ר ארגון העובדים הארצי בחברת דואר ישראל, מסר: "טובת העובדים לנגד עינינו בכל פעולה המתבצעת בחברה. לאחר שבחנו את החלופות בענף, מצאנו שפוליסת הבריאות של איילון היא העדכנית והגמישה בענף וכוללת כיסוי לטכנולוגיות ותרופות בהתאמה אישית לרבות יכולת בחירה מלאה ברופא מנתח".

המומחה לביטוחי בריאות, ד"ר אודי פרישמן מחברת "פרש קונספט", ליווה את העסקה עבור דואר ישראל וסוכן הביטוח עזרא גבאי יתפעל אותה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email