איילון תמכור פוליסה משרדית מורחבת לחברי הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליסוב סוכנות לביטוח הגיעה להסדר עם "איילון" חברה לביטוח בנוגע לפוליסה משרדית לחברי הלשכה, בתעריפים אטרקטיביים מאוד. הפוליסה המשרדית שתינתן לסוכני הלשכה היא פוליסה מורחבת, על בסיס כל הסיכונים, לכיסוי משרד סוכן הביטוח. הכיסוי כולל מבנה ותכולת המשרד על בסיס כל הסיכונים, כולל רעידת אדמה, נזקי טבע, פריצה וגניבה.

כמו כן כוללת הפוליסה הרחבות רבות ללא תוספת פרמיה, בהן שבר שמשות – עד 10% מסכום בטוח התכולה; ביטוח כספים – עד 5% מסכום בטוח התכולה; שחזור מסמכים ונתונים – עד 20% מסכום ביטוח התכולה; אובדן דמי שכירות – עד 15% מסכום ביטוח התכולה; ביטוח לחפצי אמנות – עד 20% מסכום ביטוח התכולה; ביטוח תאונות אישיות לבעלים אחד למקרה מוות ונכות עד לסכום של 50 אלף שקל.

ביטוח צד שלישי – למשרד הסוכן בגבולות אחריות של 20 מיליון שקל, לאחר קניית רובד ראשון של מיליון שקל בפרמיה של 380 שקל. חבות מעבידים – כיסוי משלים בגבולות אחריות של 40 מיליון שקל למקרה ותקופה, לאחר קניית רובד ראשון של גבולות אחריות של 20 מיליון שקל; הפרמיה בחבות מעבידים – עד שלושה עובדים – פרמיה של 105 שקל בשנה, עבור כל עובד נוסף – פרמיה של 40 שקל; וכיסוי להגנה בהליכים פליליים לרוכשים חבות מעבידים ואחריות כלפי צד שלישי.

כמו כן אפשר לרכוש תמורת פרמיה בתעריפים נמוכים הגדלת סכומים של אובדן רווחים, אובדן הכנסה על בסיס יומי, אובדן דמי שכירות, כל הסיכונים לציוד אלקטרוני, כל הסיכונים למחשבים ניידים, תאונות אישיות. תעריפים של תכולה/ מבנה – אש/ פריצה לפי מיון 0.14%, כולל רעידת אדמה ונזקי טבע.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email