איילון תשלם עמלות מלאות לסוכניה גם עבור מבוטחים שנמצאים במצב של אובדן כושר עבודה (שחרור)

הודעת איילון מגיעה בעקבות פגישה שנערכה לאחרונה בין נשיא הלשכה להנהלת איילון; אייזיק: "המפגש הראשון בנושא נעשה עם חברת איילון ביטוח המגדירה עצמה כ"חברת סוכנים", אך יימשך המאמץ להישג דומה מול חברות הביטוח האחרות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות מפגש בין נשיא הלשכה סו"ב שלמה אייזיק ויו"ר ליסוב כלכלי סו"ב אלי ארליך לבין הנהלת איילון ביטוח, הודיעה איילון כי תשלם עמלות מלאות לסוכני הביטוח גם עבור מבוטחים ששוחררו מתשלום מפרמיה עקב אובדן כושר עבודה או אירוע אחר המזכה בשחרור מפרמיה, וזאת בכל סוגי הביטוח.

מדובר בבשורה חשובה לסוכנים; כיום, כשמבוטח נקלע למצב של אובדן כושר עבודה הוא משוחרר מתשלום פרמיה, באופן מלא או חלקי, עקב מצבו. כשהמבוטח מפסיק לשלם פרמיה, הסוכן מפסיק לקבל עמלה על הפוליסה בה מדובר, למרות שעלות השחרור מפרמיה לחברת הביטוח מגלמת בתוכה גם את עמלת הסוכן.

נשיא הלשכה שלמה אייזיק | צילום: גיא קרן

בקרוב – חברות נוספות

לדברי נשיא הלשכה, מדובר באובדן הכנסה לסוכני הביטוח במשך עשרות שנים, שמצטבר לסכומי כסף משמעותיים. "למותר לציין, שבעת אירוע שמזכה מבוטח בשחרור מפרמיה, סוכן הביטוח משקיע משאבים הרבה יותר גדולים מאשר בליווי השגרתי של המבוטח, וההשקעה היא מתמשכת ולאורך זמן", מציין אייזיק.

לדבריו, המפגש הראשון בנושא נעשה עם חברת איילון ביטוח המגדירה עצמה כ"חברת סוכנים", אך יימשך המאמץ להישג דומה מול חברות הביטוח האחרות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email