אייל בן סימון: "נמשיך להוביל ולהפתיע את שוק הביטוח"

מ"מ מנכ"ל הפניקס החדש, שנכנס במקום אייל לפידות, החל השבוע לשמש בתפקיד וכבר שלח מכתב למנהלים ולעובדים: "מאמין שזו המשכה של דרך מופלאה, של עשייה, צמיחה והתחדשות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אייל בן סימון החל השבוע (החל מה־1 במאי) את תפקידו כמ"מ מנכ"ל הפניקס, במקומו של אייל לפידות, שעזב לטובת תפקיד מנכ"ל שיכון ובינוי. בערב חג הפסח שלח בן סימון מכתב לעובדי ומנהלי החברה בו סקר את דרכו בחברה, את ההתקדמות שעשתה בשנים האחרונות ומה צופן לה העתיד.

"זו זכות גדולה עבורי כמנהל שצמח מתוך הפניקס להוביל אתכם, מנהלים ועובדים, לעבר אתגרים חדשים והישגים רבים שעוד נכונו לנו. הצטרפתי לחברה לפני כ־15 שנים, לאחר מספר שנים במשרד האוצר וצמחתי עם החברה במספר רב של תפקידים: מנהל הסיכונים, מנהל תחום הבריאות, מנהל תחום הביטוח הכללי ומנהל מערך התביעות. אני גאה בדרך שעשיתי בחברה ובאמון הרב שהפניקס הביעה בי לאורך כל הדרך, ובוודאי כעת. אני גאה בכך שהפניקס ראתה את ההון האנושי הפנימי שלה כנכס הגדול ביותר ואפשרה להצמיח מנהלים מתוכה, תמכה וקידמה אותם עד לדרגות ההשפעה והביצוע הבכירות ביותר, ואני בהחלט מתכוון להמשיך בדרך זו", כך כתב בן סימון במכתבו.

אייל בן סימון | צילום: פביאן קולדורף

מ"מ המנכ"ל הנכנס שיבח את לפידות על ניהול החברה בשנים האחרונות: "בעשור האחרון הפניקס התקדמה באופן יוצא דופן והרבה בזכות אייל לפידות, מנכ״ל החברה, שהוביל לצמיחה, התפתחות ושגשוג, ועל כך החברה חבה לו תודה והערכה רבה", כתב.

באשר להמשך דרכה של החברה, כתב בן סימון: "אני מאמין שביחד, עובדי הפניקס, מנהליה וסוכניה, נמשיך להוביל, לחדש ולהפתיע את שוק הביטוח. נמשיך את הרוח של חתירה למצוינות ולהישגים, אשר מובילה אותנו. נמשיך להעז ולדבוק בעובדות גם כשהן מקשות על דרכנו והכל מתוך אמונה שיחד, מתוך שיתוף וכבוד, נגיע להישגים גבוהים אף יותר". לסיום הדגיש: "אני מאמין שזו המשכה של דרך מופלאה, דרך של עשייה, צמיחה והתחדשות. דרך שמאפייניה כל כך מזוהים עם הסימנים של האביב הקרב ובא".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email