איליה ליכטרמן פרש מתפקידו

לאחר 22 שנה בתפקיד, פרש איליה ליכטרמן מתפקידו כמנהל המכללה לביטוח ופיננסים. רונן דניאלי הוא מנהל המכללה החדש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קהל רב הגיע לערב הפרידה מאיליה ליכטרמן, שפרש מתפקידו כמנהל המכללה לביטוח ופיננסים של לשכת סוכני ביטוח, לאחר 22 שנה בתפקיד. רונן דניאלי, שהחליף את ליכטרמן בתפקידו, הנחה את ערב הפרידה שהתקיים ביום חמישי שעבר. "ארגון שלא מכיר ולא מוקיר את עברו, ההווה שלו לוט בערפל ואין לו עתיד. הקהל המכובד שהגיע הערב, הוכיח שהלשכה והמכללה נמצאים בצד הנכון", אמר דניאלי.

בין קשת המברכים את איליה היו גם נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ, מנכ"ל הלשכה, רענן שמחי, נשיא הלשכה לשעבר שאול פסטרנק, שמינה את איליה לתפקיד מנהל המכללה ואודי כץ. כולם הפליגו בשבחיהם הן על הפן המקצועי של איליה והן על אישיותו. "אני מבקש להודות לך על ההשקעה ללא קץ, על המסירות וההתמדה רבת השנים. את כל מרצך הענקת ב -22 שנים למען המכללה, הלשכה וסוכני הביטוח ועל כך כולנו מלאי הערכה", אמר אברמוביץ לליכטרמן.

איליה ליכטרמן. פורש לאחר 22 שנה בתפקיד

אשר סייפר, יו"ר המכללה, אמר כי "איליה השתלב בצורה מושלמת בנוף הלשכה, וברבות הימים הפכה המכללה להיות מפעל חייו. איליה התחיל את עבודתו בלשכה בתקופת העלייה הגדולה מחבר המדינות. לא קל להיות מהגר בגיל לא צעיר, עם שפה מורכבת כמו השפה העברית, אך ברבות הימים איליה ידע להתגבר על הקשיים ולנהל מסגרת חינוכית עם תוצאות מדהימות, כ־ 1,800 תלמידים בשנה, הצלחה והצטיינות בכל פרמטר, תוך הפעלת כוח אדם מינימלית. מכללות אחרות לא שרדו ונסגרו אחרי שצברו הפסדים כספיים גדולים, אבל המכללה של הלשכה, שקלטה בעבר את המכללה שהייתה בבעלות איגוד חברות הביטוח פורחת".

אברמוביץ ושמחי העניקו לאיליה ליכטרמן מתנה וזר פרחים לרעייתו. איליה הודה במילים נרגשות לראשי הלשכה ולנוכחים בערב הפרידה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email