"אין מניעה לקבל עמלה מהספק הפנסיוני לצד קבלת דמי שירות/יעוץ מהלקוח"

סו"ב בועז בראל, חבר הנהלת MDRT ישראל, למד את הדברים במהלך כנס המועדון העולמי בארה"ב ואמר ל"ביטוח ופיננסים": "כך קורה בחלק לא מבוטל של מדינות העולם"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כנס MDRT העולמי השנתי התקיים השבוע במיאמי, פלורידה. במהלך הכנס התקיימה ישיבה בין יו״ר MDRT ישראל, אלברט גבאי C.L.U ,TOT וחברי הנהלת MDRT ישראל, פיני חג'ג' C.L.U ,TOT, נאוה ויקלמן TOT ובועז בראל MCC, לבין חבר הנהלת MDRT העולמי רנדי סקריטשפילד.

במהלך הישיבה הובעה שביעות רצון רבה מפעילות מועדון בכירי סוכני ביטוח החיים, הבריאות, הפנסיה והפיננסים בישראל והורעפו שבחים רבים על פעילות המועדון והגידול המרשים במספר המצטרפים החדש.

חלק מחברי המשלחת לכנס MDRT | צילום: באדיבות המצולמים

כמו כן הודגשה בישיבה העובדה כי לאור הגידול האמור, ישראל ניצבת עם מספר החברים הגדול ביותר באירופה, ובשל כך ייבחנו שורה של פעולות תקציביות ולוגיסטיות אשר ינגישו עוד יותר את הכנסים בארצות הברית לחברי MDRT מישראל, ובראשן תרגום סימולטני לשפה העברית.

לדברי אלברט גבאי: "כמו בכל שנה, אנו חברי ה־MDRT העולמי, ובפרט חברינו הישראלים, נרגשים ונפעמים מחדש היכן הולכים להפתיע ולרגש אותנו ואכן זה קורה שוב ובענק. עם חבורה נפלאה של 25 חברים אשר בהרצאות, מתוכם שבעה חברים אשר חווים את הכנס הנפלא בפעם הראשונה. התכבדנו בכנס פתיחה מרשים עם 11,000 חברים מתשעים מדינות מרחבי הגלובוס ועם הנפת הדגל המרשימה של נאוה ויקלמן המדהימה, חברתנו להנהלה.

סו"ב בועז בראל, חבר הנהלת MDRT ישראל, מוסיף: "מתמונת המצב הרגולטורית העולמית עולה כי בחלק לא מבוטל של מדינות העולם ובכלל זה מדינות צפון אמריקה (ארה״ב וקנדה) ואירופה, אין מניעה לקבל עמלה מהספק הפנסיוני לצד קבלת דמי שירות/יעוץ מהלקוח. זאת לעומת המצב הרגולטורי בישראל מכוח סעיף 19א לחוק הייעוץ הפנסיוני האוסר קטגורית על קבלת עמלה משני המקורות יחדיו ולפיכך מתחייבת רוויזיה ושינוי מהיר בסעיף זה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email