אין עתיד בלי עבר: מועדון הסניורים של מחוז השרון יוכרז ב־9 באוגוסט

במסגרת המועדון יקבלו המשתתפים מידע באמצעות הרצאות וסדנאות לגבי מחשוב ושיווק בשפה פשוטה וישימה. “נלמד אותם להעביר את השרביט לצעירים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"במחוז השרון יש כ־800 סוכני ביטוח, כ־400 מהם מעל גיל 60. אלה חכמי התורה שלנו, וותיקי השבט עתירי הניסיון והמסורים ביותר לשליחותם. לטובתם החלטנו על הקמת מועדון הסניורים, שעליו נכריז ב־9 באוגוסט בכנס ברעננה”. כך אומר יוסי אנגלמן, יו”ר סניף נתניה, מבין המובילים את יוזמת הקמת המועדון.

לדברי אנגלמן, הדור המבוגר של סוכני הביטוח מתקשה להתמודד עם קצב השינויים ברגולציה ועם הטכנולוגיה החדשנית. “הקצב שלהם אחר”, הוא אומר. “רובם כבר מבוססים; הם באופיים שמרנים ברובם, מתקשים עם החשיבה השיווקית המתקדמת ומעדיפים למכור בכלים של פעם, או מפסיקים למכור ושומרים על הקיים באמצעות טיפול אישי מסור. אבל עם כל הכבוד לדור הצעיר, אין עתיד בלי עבר; אי אפשר להתעלם שסוכני הלשכה המבוגרים הם אוכלוסיה מאד דומיננטית”.

יוסי אנגלמן
יוסי אנגלמן

אנגלמן מסביר, כי במסגרת מועדון הסניורים יקבלו המשתתפים מידע באמצעות הרצאות וסדנאות לגבי מחשוב ושיווק בשפה פשוטה וישימה; המפגשים גם ייצרו גיבוש, הקשבה ושיתוף פעולה בין המשתתפים. “נלמד אותם איך להעביר את השרביט לדורות הצעירים”, הוא מתאר. “אם זה במשפחה, ואם זה לקחת סוכן צעיר ולהעביר לו לאט לאט את התיק או למכור לו את כל התיק. המרצים יהיו עורכי דין, יועצים, פסיכולוגים, מאמנים, סוכנים צעירים ועוד. נדאג גם להטבות מיוחדות לחברי המועדון מוועדת הרווחה.

הפרויקט הראשון של המועדון יהיה סדנת פרישה של מספר מפגשים שתכין את הסניורים שמתכננים לפרוש בעוד 5־10 שנים או כבר בקרוב”. לדברי אנגלמן, מי שכנראה יעמוד בראש מועדון הסניורים יהיה הסוכן הוותיק אלי אנגלר.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email