“אין תחליף לקשר אישי אנושי”

בכל שבוע יאיר הזרקור של "ביטוח ופיננסים" על פעיל לשכה שכדאי שתכירו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שם: אלי ארליך, בן 72, תושב רמת אפעל
משרד: אלי ארליך שרותי ביטוח בע”מ, פתח תקוה
מצב משפחתי: נשוי + 4 (+ 7 נכדים)
תפקיד בלשכה: חבר המועצה הארצית וחבר הוועדה המייעצת לנשיא
ותק: 40 שנה
התמחות: מומחה לביטוחי חו”ל, בריאות, סיעוד ותאונות אישיות לגיל השלישי, משמש כסוכן הביטוח של רוב ארגוני הגמלאים הגדולים בישראל וכן גופים ציבוריים ועצמאיים
תחביבים: אוהב סרטים, אוהב נסיעות קצרות של סופ”שים נעימים ברחבי אירופה. מעורב בפעילות ציבורית.
מוטו בחיים: תעשה ותפעל אך ורק במה שאתה אוהב ותשתדל להיות ייחודי במוצרים שאתה משווק ובעשייה שלך

עתיד סוכן הביטוח

“במשך 40 שנות פעילותי, בכל ענפי הביטוח, לא שמעתי ולא חוויתי מאף לקוח משפט שלפיו הוא מעדיף ביטוח ישיר ואוטומציה על פני הידע, המקצוענות והשירות שלי. מכאן אני מאמין שכך יימשך המצב גם ב־40 השנים הבאות. אין תחליף לקשר אישי אנושי! עלינו להמשיך להיות מזוהים אצל הלקוחות ככתובת מקצועית שיודעת לסייע, לייעץ ולתמוך בכל ענפי הביטוח, הפיננסים ויחסי עבודה”.

תפקידה של לשכת סוכני ביטוח

“להמשיך ולשמש גילדה תומכת לסוכנים, שופר הסוכנים לרשויות ולציבור, המוציאה לאור של המקצוענות של סוכן הביטוח כמגן המרכזי על ציבור הלקוחות כמו גם של ההגנה על האינטרסים של הסוכנים בחברות הביטוח ואצל הפיקוח על הביטוח. יש סוכן שצריך את הלשכה פחות ויש יותר, יש מי שיכול לתרום פחות ומי שיכול יותר, אך לכולם הלשכה תמשיך להיות בית רוחני, מקצועי וחברתי.

“שימשתי בלשכה בתפקידים מגוונים בוועד הפועל, במועצה הארצית והפסגה. 12 שנה עמדתי בראש בית הדין כנשיא בית הדין הארצי. גם היום אני משמש כבורר, מגשר ועד מומחה לבתי משפט בנושאי ביטוח. בקדנציה הנוכחית מינה אותי נשיא הלשכה להיות חבר בוועדה המייעצת לנשיא ואני מביט בפרגון ואהבה על העשייה האינטנסיבית של חבריי בהנהגת הלשכה.

“אני גאה בכך שגם אחרי 40 שנות עבודה אינטנסיביות אני קם בוקר בוקר ליום עבודה נמרץ לכיבוש פסגות חדשות מבלי לתת לגיל לשמש פקטור מעכב, כי אני אוהב להיות סוכן ביטוח, כי אני אוהב את מה שאני עושה”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email