"אין תחליף ראוי ליד המכוונת והאישית של סוכן"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו; והפעם רועי מכבי מסוכנות House שבפתח תקווה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 25

מצב משפחתי: נשוי+1

רישיון: תיווך מקרקעין + רישיון פנסיוני

רועי מכבי | צילום: באדיבות המצולם

 

איך הגעת לעולם הביטוח ומדוע בחרת בו?
"לאחר סיום שירותי הצבאי, פניתי לעולם הנדל"ן, עסקתי כמתווך מקרקעין, אך חיפשתי את המקצוע אשר ישלב בין סיפוק כלכלי וסיפוק אישי וכך הגעתי לעולם הביטוח, הפניקס היו הראשונים שסיפקו לי בית וחממה מקצועית בתחילת דרכי בעולם הביטוח.

"משהו במפגש עם האנשים, מבעיר בך רצון חזק להיות במקום ובזמן שיצטרכו אותך, להוכיח אחרת, להראות את המקצוע שלנו באור אחר; בנוסף, ההבנה שאם משפחה תקבל כסף או שירות רפואי בעת צרה, להיות עבורה משענת בקרות המקרה הביטוחי, מקים אותי כל בוקר מחדש ודוחף אותי ללקוח הבא".

נתקלת בקשיים בתחילת דרכך?
"קיים קושי רב במציאת לקוחות ושיתוף המידע הכל כך חיוני, אך קשיים אלו ממנפים אותי לחשיבה מחוץ לקופסא ולמציאת דרכי הנגשה המותאמים ללקוח הישראלי".

איך הלשכה יכולה לסייע לסוכנים צעירים כמוך?
"במתן קורסים מקיפים שיעשירו עוד ועוד את הידע והמקצועיות שכל כך נצרכת בתחום שלנו ובסיוע לסוכנים צעירים ומתחילים, במיוחד בקילומטר הראשון שלהם".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
"הרצון שלי בס"ד הוא קודם כל להיות מסופק ושלם במה שאני עושה ועוסק בו; מקווה להיות בעל חברה גדולה שמעסיקה סוכנים ואנשי שירות רבים שיפיצו את הבשורה שאני מאמין בה".

תן דוגמה להצלחה שלך בתחום
"לקוחה שהתגלתה אצלה מחלה קשה או שצריכה איזה ניתוח דחוף, קבלת הטלפון ממנה לאחר שקיבלה את כל אשר הובטח לה במעמד הפגישה, ממלאת אותי כל הזמן בכל תביעה ותביעה של לקוחותיי, להיות שם לפני ואחרי זו היא  השליחות הגדולה".

איזה טיפים תוכל להציע לסוכנים צעירים?
"לעולם לעולם לא לוותר; תמיד יהיו את אלה שפחות מאמינים, שחוו דברים בצורה שונה. לכל אחד המסלול המיוחד לו, כל אחד כותב את הסיפור שלו, להמשיך ולהתמיד זה המתכון להצלחה אישית וכלכלית, לחפש כל הזמן את הלמה 'כן' ולא את המוכר והשכיח הלמה 'לא'".

כיצד אתה רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
"עם כל 'הגזרות' הבאות עלינו לטובה, עדיין אני אוחז שעתיד סוכני הביטוח הוא בטוח ושאין תחליף ראוי ליד המכוונת והאישית של סוכן, נמצא כבר איך לרקוד בגשם, כולי תקווה ורצון להאמין שיעשו הכל כדי לקדם את סוכני הביטוח ולא להפך".

יש לך בקשה/הצעה ללשכה או לוועדותיה?
"תמשיכו במלאכת הקודש שאתם עושים, במיוחד ליאור רוזנפלד נשיא הלשכה שעושה לילות כימים ונלחם תמיד על כבוד הסוכנים וקיומם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email