"אין תחרות גדולה בין הסוכנים"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו - השבוע: סו"ב ענבל מיוני, סוכנת עצמאית בקיבוץ רמת השופט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל – 38

מצב משפחתי – נשואה + 3

ותק במקצוע – ותק: רישיון פנסיוני וכללי. סוכנת ביטוח מזה כ־7 שנים, סוכנת עצמאית מזה שנה במשרדה ברמת השופט.

איך הגעת לתחום הביטוח?

"עבדתי כ־5 שנים בהסתדרות העובדים הלאומית בתור מזכירת איגוד מקצועי. שם נחשפתי לנושא ההפרשות הסוציאליות ולהפרשות לפנסיה, אשר עניינו אותי מאוד. כשחיפשתי מה ללמוד כדי לרכוש לי מקצוע החלטתי לפנות וללמוד את הייעוץ הפנסיוני. ההחלטה התבססה על העניין שלי בתחום ועל הניסיון שלי בהסתדרות וההבנה בתלושי שכר. המשכתי בלימודיי גם לאחר שהבנתי שזה אומר להיות סוכנת ביטוח מתוך כוונה לסיים את מה שהתחלתי ולקבל רישיון, ואולי לעסוק בתחום בדרכים שונות. את ההתמחות עשיתי בסוכנות שחם, ושם קיבלתי תמיכה וליווי שעזרו לי מאוד בתור התחלה. בתקופת ההתמחות והפגישות עם האנשים, התחברתי יותר ויותר למקצוע, לתפקיד ולשליחות שיש בתפקיד הזה. עבדתי עם שחם בסך הכל כחמש שנים ויצאתי לעצמאות למשרד לבד לפני שנה. היום אני עובדת לבד במשרד בקיבוץ רמת השופט. אני עובדת בעיקר עם חברת הראל שמצאתי בה בית חם ומשפחה, אבל נותנת שירותים כמעט בכל החברות".

איך הרגשת עם זה שאת סוכנת ביטוח?

"אני מודה שלקח לי זמן לומר שאני סוכנת ביטוח אבל היום אני גאה ומודה למשפחתי ולכל מי שפגשתי בדרך שתמך, המליץ וחיזק אותי כדי שאתמיד. אני מרגישה שאני במקום שהכי נכון לי. אני מרגישה שבתפקיד הזה אני יכולה לשלב את כל הדברים שחלמתי שיהיו לי בעסק משלי, וזה בעיקר עבודה מקצועית בה אני עוזרת לאנשים, בנושא מאוד חשוב לכל אחד ואחד".


סו"ב מיוני: "אני מרגישה שאני במקום שהכי נכון לי"

באיזה תחומים את מתמחה?

"אני נותנת שירות בכל הענפים, חוץ מביטוח רכב וימי, ואני עובדת בעיקר מול משפחות ומתמחה בסידור ובדיקת תיק ביטוחים משפחתי".

איפה את רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"אני רואה את עצמי ממשיכה כל חיי במקצוע הזה, ומתמקצעת כמה שניתן כדי לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר שאוכל".

מה את יכולה להמליץ לסוכנים צעירים בענף?

"אני יכולה להמליץ לסוכנים שמתחילים את דרכם בענף להאמין בעצמם, להיות עקביים ואמינים, כי הם מוכרים קודם כל את עצמם. יש הרבה מקום לעוד סוכנים בענף ואין תחרות גדולה בין סוכנים, יש המון אנשים לא מבוטחים".

מה את חושבת על עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

"אני מאמינה שתמיד יהיה מקום למקצוע הזה, בעיקר למי שנותן שירות אישי. אנשים מחפשים מישהו לדבר איתו ולשתף, שיבחן את הצורך שלהם לפי התמונה הכוללת והאישית של כל אחד, ולא רק הצעות מחיר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email