אינטרסים משותפים: הידוק הקשרים בין MDRT ישראל ללשכת סוכני הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ישיבת ההנהלה הראשונה של מועדון MDRT ישראל התקיימה ביום חמישי שעבר, והשתתפו בה גם ראשי הלשכה: הנשיא סו"ב ליאור רוזנפלד, ממלא מקומו וסגנו סו"ב ליאור הורנצ'יק ומנכ"ל הלשכה מוטי ארבל. הם הוזמנו לישיבה הדיגיטלית על ידי היו"ר החדש של המועדון בישראל – סו"ב, CLU ועו"ד פיני חג'ג'.

"אלו צלילים אחרים בקשרי הלשכה והארגון – פנינו להידוק הקשרים ולשיתוף פעולה. יש לנו אינטרסים משותפים, שהרי אי אפשר להיות חבר MDRT מבלי להיות חבר הלשכה במדינה – ככה זה בכל העולם. יש הרבה סוכנים בלשכה שיכולים להיות חברי MDRT ויש הרבה סוכנים שעדיין לא חברי לשכה. אגב, גם רוזנפלד וגם הורנצ'יק הבטיחו להיות חברי MDRT עד סוף השנה, ואנחנו נסייע להם בכך", מציין חג'ג'.

פיני חג'ג'. צילום: גיא קרן

בישיבה הציג חג'ג' את יעדי המועדון בישראל ובראשם – הגברת המודעות וההכרה בחשיבות ארגון ה-MDRT: "גיליתי לתדהמתי, שחלק מחברי ההנהלה לא מכירים את כל הכלים המקצועיים שמעניק הארגון העולמי, או מכירים ולא משתמשים. יש הדרכות יומיות באפליקציה שחלקם לא הכירו; יש באתר העולמי מאמרים, קבוצות דיון ומנטורים, לפי תחומי התמחות – מאות כתבות. נדהמתי גם לגלות שיש חברים שנוסעים לכנסים בארה"ב רק לטובת הכרה בהוצאות מס הכנסה, ולא משום שזה באמת חשוב להם. אני כבר 36 שנה סוכן ביטוח, באתי מאופקים, ורק בזכות 30 שנות חברותי בארגון ה-MDRT, שלמדתי ממנו יום יום ובכל הכנסים, הגעתי למה שהגעתי היום.

הצערת הארגון

"כל סוכני הביטוח בארץ צריכים לדעת מה זה MDRT; גם בחברות הביטוח לא כולם יודעים ובטח בציבור; בארה"ב, בניו אורלינס, כשהסתובבתי עם תג MDRT, לא היה אזרח אחד של ידע מה זה ולא ידע להעריך את זה".

יעד מרכזי נוסף שמציב חג'ג' הוא הצערת הארגון, שלדבריו הגיל הממוצע בו הוא 60. "היעד שלי הוא לצרף השנה, למרות התקופה הקשה, 15 סוכנים מתחת לגיל 40. לשם כך גם נעבוד מול ועדת הצעירים בלשכה בראשות סו"ב לילך מיטרני, וגם הקמנו ועדה שתעבוד מול חברות הביטוח שימליצו לנו על סוכנים צעירים בעלי פוטנציאל.

"מול חברות הביטוח נעבוד גם על גיוס כספים למימון פעולות של המועדון, כמו סרטוני הדרכה מקצועיים, שלצורך הפקתם הלשכה הבטיחה לנו שימוש באולפן בו היא מפיקה, נקיים שולחנות עגולים של סוכנים ונציגי חברות ביטוח ועוד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email