"אינך יכולה ככה סתם ללכת"

סוכני מחוז חיפה והצפון נפרדו מהמזכירה המיתולוגית - ירדנה שפיר שיצאה לגמלאות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר 33 שנות פעילות, נפרדו סוכני מחוז חיפה והצפון בטקס מרשים ומרגש מירדנה שפיר, עובדת הלשכה המזוהה כל כך עם לשכת סוכני ביטוח. רבים וטובים הגיעו לברך, להשתתף ולהתרגש. את הטקס הנחה בביצוע נפלא סו"ב יעקב שכנר, חבר המועצה הארצית. שכנר בוגר להקת חיל הים המיתולוגית שר לירדנה את השיר שכתב יורם טהר לב ולא השאיר דמעה יבשה: "אינך יכולה ככה סתם ללכת". על הקלידים היה סו"ב איציק בן שימול.

יו"ר סניף חיפה סו"ב אניה לוין ערכה מצגת יפה שהנציחה רגעים יפים בדרכה הארוכה של ירדנה בלשכה. יו"ר המחוז מיכה אדוני ואניה לוין העניקו לירדנה בשם כל סוכני מחוז הצפון, מגן הוקרה וסחלב שמדגיש לכולנו שירדנה בסך הכל יצאה לגימלאות והיא תמשיך ללבלב.

רוזנפלד ושפיר | צילום: גיא קרן

בדברי הפרידה אמרה ירדנה: "במשך 33 שנים עבדתי עם 10 יושבי ראש מחוזות, שבעה מנכ"לים ושמונה נשיאים. זכיתי להערכה מכולם ולכן ביצעתי כל תפקיד בשמחה ובמסירות".

בכירי הלשכה הודו לירדנה ובירכו אותה בברכות ששובצו במצגת המפוארת. להלן חלקים מהברכות החמות:

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה: "ירדנה, אין מישהו המזוהה עם מחוז הצפון בלשכה יותר ממך. יו"רים הגיעו והלכו ואת נשארת שנים רבות טובות וסייעת להוביל את המחוז להצלחה ולהאדיר את שמה של לשכת סוכני הביטוח ועל כך תבורכי".

סו"ב מקסים דרעי, יו"ר המועצה הארצית: היום אנחנו לא נפרדים ממך. זה רק שלב נוסף מפרק מפואר בעבודתך בלשכה. ידך הייתה בכל מה שהיה צריך. ארגנת והפעלת את הכל בקלילות ובאחריות רבה".

סו"ב אדוני, יו"ר מחוז חיפה והצפון: "שיתוף הפעולה ביני לבין ירדנה היה כלבבי: יעילה, חרוצה, שכל ישר, ידע והמון ניסיון. אמרת ירדנה – אמרת לשכת סוכני ביטוח. יהיה קשה להיכנס לנעליה הגדולות".

סו"ב לוין, יו"ר סניף חיפה: "אני לא יודעת אם סיפרתי לך אי פעם אבל את היית האהבה ראשונה שלי בלשכה, הכרתי את הלשכה דרכך, את בשבילי היית ותמיד תהיי פנים של הלשכה".

סו"ב אודי כץ, נשיא הלשכה לשעבר: "היה תענוג לעבוד איתה. ירדנה הייתה עובדת מצוינת שנתנה את הנשמה שלה ללשכה".

סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה לשעבר: "אין ספק שאת אחת ויחידה. מעל 30 שנה את במחוז מובילה את הסוכנים, היו"רים ואפילו את ההנהלה. בכל כנס והשתלמות את תמיד ראשונה, דואגת שהסוכנים יקבלו את תשומת הלב המלאה, אפילו כשזה קשור לתשלום דמי החבר ללשכה. התברכנו באשה מדהימה. בכל אותן שנים של עבודה ברוכה שעשיתי למען הסוכנים, היית לי לעזר רב, גם בבקשות לא פשוטות, ואני לא זוכר אפילו פעם אחת בה סירבת או היססת לבצע, והכל לטובת העניין והסוכנים, בחיוך ואהבה גדולה".

סו"ב ג'קי אמסלם, יו"ר המחוז לשעבר: "שתדעי כי כל סוכן כאן באולם חושב שאת משהו מיוחד. אוהב אותך תמיד".

סו"ב אלי אנגלר, יו"ר ליסוב לשעבר: "ירדנה היתה האישה הנכונה בכל שנות פעילותה בלשכה – על זה מגיע לה תודה מכל אלה שהיא עבדה איתם".

סו"ב דביר רפ, יו"ר ועדת הסוכנים הצעירים והכשרת הסוכן: "ירדנה אישה יקרה, תודה על שנים רבות בהן פעלת מכל הלב במסירות ובאדיבות ענקית למען הלשכה ותלמידי המכללה. אוהב אותך".

רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה: "אישה בעלת לב רחב, אוהבת הזולת, בעלת יכולות גבוהות ושירותית תמיד. אין מספיק מילים לסכם את כל העשייה הרבה של ירדנה עבור הלשכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email