איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא

בשבוע שעבר נפטר שלמה פוקס, מי שנחשב לשם דבר בתחום הביטוח העסקי; סו"ב אסף יגר חולק לו כבוד אחרון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום שני שעבר (1.8.2022) הלך לעולמו שלמה פוקס. שלמה היה אחד מאושיות הביטוח העסקי וביטוח המשנה בישראל.

מאות עובדים, סוכני ביטוח של הראל ובכלל, וכן הנהלת הראל לדורותיה הגיעו לבית העלמין לחלוק כבוד אחרון לאיש, לחבר, לאיש המקצוע ולהגיד תודה. שלמה שימש כמשנה למנכ"ל קבוצת הביטוח הראל, ומנהל החטיבה לביטוח כללי ועסקי בחברה. לאורך שנותיו הרבות בענף הביטוח נודע כבעל שם דבר בתחום הביטוח העסקי ומושא להערצה. שלמה היה אדם משכמו ומעלה, איש חסד ואדם ללא אויבים ושונאים.

שלמה פוקס ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה

את שלמה הכרתי לפני כ-28 שנים עת קלט אותי לעבוד תחתיו אחרי שבועיים משחרורי מהשירות הסדיר, בעזרת האנושיות שבו יחד עם המקצוענות שלו גרם לי ללמוד ולאהוב את התחום עד היום.

סוכנים, אנשים מעולם הביטוח, עובדים אחרים שהיו תחת ניהולו, העריצו אותו כאדם וחלקם ראו בו דמות אבהית שעזרה בכל צרה, בענווה, בצניעות, עם חיוך ותמיד עם עצה טובה.

בזכות הליווי העסקי

יש לא מעט סוכני ביטוח שלולא הליווי של שלמה ועזרה מול הלקוחות לאורך כל הדרך – העסק שלהם לא היה קיים. באופן אישי יש לי זיכרונות רבים מהאיש במהלך שש השנים שהייתי תחת ניהולו.

הגיליון לא יספיק לכל הזיכרונות הללו. בכל זאת אציג אחד מהם שידגיש את אישיותו: כאשר ניתנו כל ההנחות בפוליסה והיה צריך הנחה משותפת, נקרא הסוכן לפגישה כדי להסביר ולבקש את רשותו.

איפה ישנם עוד אנשים כאלה היום כמו האיש ההוא.

אני כבר מתגעגע, יהי זכרו ברוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email