איתי ברדה: "זכייה בקרן הפנסיה של המדינה היא מהלך אסטרטגי חשוב"

הלמן־אלדובי תספק ל־3,000 עובדי ההוראה של ארגון "כח לעובדים" הטבות ותנאים מיוחדים במסגרת קרן פנסיית ברירת המחדל של בית ההשקעות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בית ההשקעות הלמן־אלדובי זכה במכרז הפנסיה של ארגון "כח לעובדים", במסגרתו יזכו עובדי ההוראה החברים בארגון להטבות בדמי ניהול ותנאים נלווים, הן בקרן הפנסיה והן בקרן ההשתלמות של החברה. על פי ההסכם, 3,000 עובדי החינוך והרווחה החברים בארגון ייהנו מהתנאים המוצעים בקרן פנסיית ברירת המחדל של בית ההשקעות, שהוא אחד משני הזוכים בשיווק פנסיית ברירת מחדל של המדינה. חברי הארגון ישלמו דמי ניהול בשיעור של 49.1% מההפקדות וכן ישלמו 0.100% מהצבירה בלבד.

התנאים נכונים לכלל עובדי החינוך והרווחה החברים בוועדים השונים במסגרת הארגון. ועדים אלו הוקמו בשנים האחרונות על ידי עובדות ועובדים שהתאגדו כדי להיאבק על תנאי העסקתם. בארגון "כח לעובדים" אומרים כי הוועדים הללו מייצגים עובדים מסורים במערכות החינוך ורווחה, ביניהם מורי קבלן ועובדי מסגרות מופרטות. בית ההשקעות הלמן־אלדובי, המנהל נכסים בהיקף של כ־44 מיליארד שקלים, הוקם בשנת 1995 והינו אחד מבתי ההשקעות הגדולים והוותיקים בשוק ההון הישראלי.

ברדה. "אנו רואים בזכייה בקרן הפנסיה של המדינה מהלך אסטרטגי חשוב" 

קרן הפנסיה של בית ההשקעות הינה אחת משתי הקרנות שזכו במכרז פנסיית ברירת המחדל של משרד האוצר וכן במכרז הפנסיה של חברת החשמל. כמו כן, חברת האם של בית ההשקעות הפכה לאחרונה לציבורית והחלה להיסחר בבורסה בתל אביב.

לא ברירת מחדל

ארגון "כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי" פועל מאז 2007 ומייצג כיום למעלה מ־30 אלף עובדים במגוון ענפים, כשבענף החינוך בארגון מאוגדים כ-3,000 עובדים. "אנחנו מברכים על פעולה משותפת נוספת של הוועדים המרכיבים את ענף החינוך לשיפור תנאי ההעסקה של העובדות והעובדים", אומר מרטין וילר, רכז ענף החינוך בארגון.

"לאחר תהליך שארך מספר חודשים לבחירת קרן פנסיה וקרן ההשתלמות בתנאים מיטביים, בחר ענף החינוך לעבוד עם בית ההשקעות הלמן־ אלדובי, אשר הציע, בנוסף לדמי ניהול נמוכים, גם סל שירותים וצוות מקצועי שיספק ייעוץ ויסייע לעובדים המעוניינים בכך לעבור מקרנות פנסיה קיימות לקרן של הלמן־ אלדובי". את המשא ומתן מטעם הענף ניהל איציק אסטרייכר, מנכ"ל חברת "אסטרייכר – ייעוץ וניהול בע"מ", בשיתוף נציגי ועד מורות היל"ה ו"ועד עובדי חסות הנוער".

איתי ברדה, מנכ"ל הלמן־אלדובי גמל ופנסיה, אמר בעקבות הזכייה כי "אנו רואים בזכייה בקרן הפנסיה של המדינה מהלך אסטרטגי חשוב מאוד ועל כן אנחנו נחושים לעשות כל מאמץ להפיץ את הבשורה הצרכנית הגדולה ביותר שהייתה במדינה בשנים האחרונות. הוכחנו היום שוב שאנחנו זוכים לאמון רב גם במכרזי מעסיק ולא רק כברירת מחדל שקבע משרד האוצר. עובדי ענף החינוך ב"כח לעובדים" הינם לקוחות אסטרטגיים חשובים ששילמו דמי ניהול גבוהים מאוד עד היום ובמהלך הזה יזכו להגדיל משמעותית את קצבת הזקנה שלהם בפנסיה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email