איתי ברדה ימונה לתפקיד משנה למנכ"ל בית ההשקעות הלמן-אלדובי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איתי ברדה, מנכ"ל חברת הגמל והפנסיה של הלמן-אלדובי, ימונה לתפקיד משנה למנכ"ל בית ההשקעות. במקביל ימונה ברדה לתפקיד יו"ר פעיל של בית הסוכן "קוואליטי". בכך מסמן בית ההשקעות את בית הסוכן כאחד ממנועי הצמיחה של הקבוצה. ברדה ימשיך לקחת חלק פעיל בפיתוח התחום הפנסיוני של הקבוצה ובליווי צמוד של לקוחות אסטרטגיים, מעסיקים וסוכנים. על פי הדיווח של חברת הגמל, ברדה צפוי לסיים את תפקידו כמנכ"ל חברת הגמל והפנסיה בראשית 2020. החברה צפויה לכנס ועדת איתור במהלך חודש אוגוסט לטובת איתור והמלצה על זהותו של  המנכ״ל הבא שצפוי להיכנס לתפקידו בתחילת אותה השנה.

איתי ברדה | צילום: הלמן-אלדובי

ברדה, בן 40, כיהן כמנכ"ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה בחמש השנים האחרונות, ניהל בה שינויים רבים והוביל אותה להישגים רבים ובינהם, צמיחה משמעותית בהיקף הנכסים המנוהלים מ-14 מיליארד שקל ל-20 מיליארד שקל, זכיה בשני המכרזים של רפורמת קרנות הפנסיה של האוצר ולצמיחה משמעותית בתחום הפנסיה, פיתוח וחיזוק ערוצי ההפצה, העלאת המודעות והמיצוב לחברה, החלפת מערכות IT, ושורה של מיזוגים ורכישות, כאשר האחרון שבהם היה מיזוג פעילות הגמל של אי.בי.אי. קרן הפנסיה של החברה נחשבת לבעלת שיעורי הצמיחה הגבוהים ביותר בתחום הפנסיוני עם גיוס של מעל ל-100 אלף עמיתים משנת 2016.

במכתב לדירקטוריון חברת הגמל כתב ברדה: "לאחר סיום כהונתי, אני נחוש להמשיך ולהוביל את בית ההשקעות הלמן-אלדובי להישגים מפוארים, וזאת כמשנה למנכ"ל בית ההשקעות ובהובלת קוואליטי סוכנות לביטוח פנסיוני, בית הסוכן שהוקם לפני כשנה וחצי ובו אני צפוי לכהן כיו"ר. זה עדיין לא סיכום מבחינתי, יחד עם זאת אני חש צורך לומר לכולכם תודה ענקית על התמיכה, הפירגון וה'גב' שניתן לי להוביל את החברה בשנים האחרונות להישגים חסרי תקדים".

רמי דרור, מנכ"ל בית ההשקעות הלמן-אלדובי: "ברדה יסיים בסוף שנה זו קדנציה מוצלחת בת חמש שנים כמנכ״ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה ומקודם לתפקידו החדש כמשנה למנכ"ל בית ההשקעות ויו"ר בית הסוכן. במהלך תקופתו כמנכ"ל הגמל הגיעה החברה לשורה ארוכה של הישגים, בהם גידול בפעילות החברה מ-14 מיליארד שקל ב-2015 ליותר מ-20 מיליארד שקל נכסים מנוהלים. איתי היה שותף והוביל את המהלכים האסטרטגיים המשמעותיים  ואת הפיכת תחום הפנסיה למנוע צמיחה מוביל בחברה ולהפיכת הלמן-אלדובי לשחקן משמעותי במסגרת קרנות ברירת המחדל. בכלל זה קרן הפנסיה של הלמן-אלדובי דורגה כקרן הצומחת ביותר מבין כלל קרנות הפנסיה בישראל וכחברה שגייסה, באופן אבסולוטי, את מספר העמיתים הגדול ביותר. אני רוצה להודות לו על הובלת החברה להצלחות יוצאות דופן בתקופה של רפורמות ומהפכות בתחום ובטוח שהוא יתרום רבות להמשך צמיחתו של בית ההשקעות ובהמשך פיתוח מנועי הצמיחה של הלמן-אלדובי״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email