אי התאמה של פוליסת הביטוח גרמה להפסדים של מיליוני ליש"ט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

10 מועדוני כדורגל מהליגה הבריטית יוצאים בהאשמה שהפסידו מיליוני ליש"ט מכך שלא ערכו ביטוח מתאים במגפת הקורונה. לא היה להם כיסוי ביטוחי לשיבושים בפעילות הסדירה.

העיתון הבריטי Evening Standard מדווח כי מועדוני הכדורגל מאשימים את חטיבת ברוקר הביטוח "בלופין ספורט" מהברוקר מארש שהשאירה אותם ללא כיסוי ביטוחי. הם טוענים כי ברוקר הביטוח שיווק למועדוני כדורגל אחרים פוליסת ביטוח שכללה סעיף על פיצוי בשל שיבושים בפעילות העסקית, אך סעיף זה לא נכלל בפוליסה שלהם. בשל כך נגרמו להם הפסדים של מיליוני ליש"ט בעקבות הסגר שהביא לביטול משחקי הכדורגל. המועדונים הגישו תביעה נגד הברוקר.

אצטדיוני הכדורגל שעמדו ריקים במשך שנה הביאו להפסדים של מיליונים. צילום: shutterstock

דובר הברוקר מסר, כי "בלופין ספורט" תגן בתקיפות על התנהלותה בתקופת המגפה בכל הליך משפטי.


BUPA מפסיקה למכור ביטוחי נסיעות

חברת ביטוחי הבריאות המפורסמת BUPA הבריטית הפתיעה את הציבור הבריטי בהחלטתה להפסיק למכור ביטוחי נסיעות. מהלך זה גורם לביקורת רבה לאחר שההודעה נשלחה למבוטחיה.

BUPA נימקה את החלטתה לנטוש את שוק ביטוחי הנסיעות כי "אין לנו את היכולות הדרושות להתאים עצמנו לשינוים בדרישות המבוטחים עקב עזיבת בריטניה את האיחוד האירופי וכתוצאה ממגפת הקורונה.

"לכן, החלטנו לעזוב את שוק ביטוחי הנסיעות ולהתרכז בביטוחי בריאות ושיניים".

הובהר שפוליסות הבריאות של החברה, שכללו ביטוח נסיעות ללא תשלום, לא יושפעו מהמהלך הזה. המשמעות היא כי לא תהיה הוזלה של פרמיות הביטוח עקב ביטול ההטבה של ביטוח נסיעות ללא תשלום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email