חילופי תפקידים בצמרת: אלון אבן חן מונה לתפקיד יו"ר MDRT ישראל

אבן חן מחליף את יוסי מנור שקודם לתפקיד יו"ר MDRT אירופה. אריה אברמוביץ: "משוכנע שלאור ניסיונו רב השנים הוא יבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכן הביטוח הוותיק אלון אבן חן (63), בעלי סוכנות הביטוח אלון אבן חן ביטוחים, מונה השבוע לתפקיד יו"ר MDRT ישראל. אבן חן יחליף את יוסי מנור, שכיהן בתפקיד למעלה משנתיים ונבחר לאחרונה בידי מטה הארגון לתפקיד הבכיר של יו"ר MDRT אירופה. MDRT הוא ארגון עולמי יוקרתי בו חברים עשרות אלפי סוכני ביטוח מובילים מכ־50 מדינות.

אבן חן משמש כבר 41 שנים כסוכן ביטוח. הוא חבר המועצה הארצית בלשכת סוכני ביטוח, כיהן בעבר במשך 5 שנים כיו"ר הוועדה לביטוח חיים (אשר כללה דאז את הוועדה הפנסיונית ואת הוועדה לביטוחי בריאות וסיעוד) ומשמש כדירקטור בליסוב סוכנות לביטוח.

אבן חן. יחליף בתפקידו את יוסי מנור
אבן חן. יחליף בתפקידו את יוסי מנור

אבן חן השוהה בימים אלה בכנס העולמי של הארגון בוונקובר שבקנדה מסר, כי החזון שלו כיו"ר הארגון בישראל הוא "לקרב ולצרף כמה שיותר סוכני ביטוח פנסיונים ופיננסים לתפיסת 'האדם השלם' של ה־MDRT .

"אני מאחל הצלחה רבה ליו"ר MDRT ישראל החדש", אמר נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ והוסיף: "לאחר מינויו של יוסי מנור ליו״ר MDRT אירופה, תרנו אחר אדם שייכנס לנעליו הגדולות וימשיך את דרכו. אני משוכנע כי לאור ניסיונו רב השנים, ופעילותו במסגרות השונות בלשכה, יבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email