אליפים רוכשת משומרה את סוכנות הביטוח "ארנון את וינשטוק"

עסקת ענק בענף סוכנויות הביטוח; אלכס צ'רנומורדיק, מנכ"ל אליפים: "השלמת העסקה צפויה במהלך יולי לאחר אישור הגורמים הרגולטוריים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות הביטוח "אליפים" בניהולו של אלכס צ'רנומורדיק, רוכשת מ"שומרה" מקבוצת מנורה מבטחים, את הבעלות (100%) על סוכנות הביטוח "ארנון את וינשטוק".

לסוכנות אליפים, הפועלת בענף קרוב ל-30 שנים, פעילות מגוונת ורחבה בכל ענפי הביטוח. אליפים פועלת באמצעות מאות סוכנים בכל רחבי הארץ, ומדורגת כאחת מסוכנויות הביטוח המובילות בענף.

סוכנות "ארנון את וינשטוק", המנוהלת  על ידי יובל ארנון ושלמה וינשטוק, המכהנים כמנכ"לים משותפים, חגגה לאחרונה 20 שנה להיווסדה. הסוכנות, עוסקת בכל תחומי הביטוח ופעילה בעיקר בצפון.

אלכס צ'נדורמיק | צילום: אליפים

נמסר כי מהלך הרכישה נעשה בידיעת ובשיתוף מנהלי סוכנות "ארנון את וינשטוק", שתפיסתם בניית מבנה הוליסטי וכולל של פתרונות לסוכניה, מבלי להיות תלוי בגוף יצרני כזה או אחר.

עוד נמסר, כי שילוב הפעילות של השתיים, יבוא לידי ביטוי במגוון רחב של פעילויות עסקיות בתחומי ביטוח כללי, חיים ופיננסים. לרשות הסוכנים תועמד טכנולוגיה מתקדמת, שדרוג יכולות במתן פתרונות מקצועיים, פיתוח פלחי שוק חדשים והרחבת הפעילות עם ברוקרים בחו״ל. הסוכנים, הן של אליפים והן של "ארנון את וינשטוק", יהנו מיתרונות רבים, אשר יאפשרו להם להתמודד בהצלחה עם השינויים והאתגרים החדשים בענף הביטוח, מול חברות הביטוח והלקוחות.

אלכס צ'רנומורדיק, מנכ"ל אליפים ציין כי "שילוב היתרונות של 'ארנון את וינשטוק', ביחד עם היתרונות, היכולות והכלים שמעמידה אליפים, יאפשרו לנו להעצים את מעמד 400 סוכני הקבוצה, לצרף סוכנים נוספים ולהציע מגוון של פתרונות עבור למעלה מ- 350,000 מבוטחי הקבוצה. השלמת העסקה צפויה במהלך יולי לאחר אישור הגורמים הרגולטוריים".

עוד מסר צ'רנומורדיק, כי עשרות שנות הניסיון שנצברו בניהול הסוכנויות, בשילוב עם היקף רחב של פתרונות מקצועיים, המשולבים בטכנולוגיה מתקדמת, יביאו את סוכני אליפים ו"ארנון את וינשטוק" להיות חלק מגוף גדול ומוביל בשוק הביטוח הישראלי, תוך צמיחה וקליטת סוכנים נוספים ובניית תשתית, להבטחת עתידם הכלכלי של סוכני שתי הסוכנויות לשנים רבות.

הצדדים הגיעו להסכמות בנושא וכעת ממתינים לאישורים הנדרשים מהרשויות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email