אלעד שלף ימונה למנכ"ל חברת האודן רי בישראל

לאחרונה הודיע על סיום תפקידו כמנכ"ל ביטוח חקלאי. כעת, ישמש כראש תחום ביטוחי המשנה בישראל של ברוקר הביטוח וביטוח המשנה הבינלאומי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ברוקר הביטוח וביטוח המשנה הבינלאומי, Howden, הודיע על מינויו של אלעד שלף להובלת חברה חדשה בתחום ביטוחי המשנה בישראל (חוזי ופקולטטיבי), וזאת כדי לענות על הצורך הגובר בתחום ביטוחי המשנה בארץ.

שלף, שהודיע לאחרונה על סיום תפקידו כמנכ"ל חברת ביטוח חקלאי ומי ששימש בעבר משנה למנכ"ל מנורה מבטחים, ימונה למנכ"ל חברת האודן רי ישראל.

דני סבר, יו"ר האודן. באדיבות המצולם

מהחברה נמסר כי "המינוי של שלף, לצד העובדה שמוקמת חברה חדשה שתתמקד ותתמחה בפעילות ביטוח משנה בלבד ושאליוט ריצ'רדסון, יו"ר Howden Re העולמית ואחד מאנשי ביטוח המשנה המובילים בתעשייה, יהיה יו"ר דירקטוריון החברה ומעורב בפעילותה – מצביעים על רצינות המהלך. מינוי זה הינו חלק מהאסטרטגיה הגלובלית של Howden Re לצמוח בביטוחי משנה ולמצב אותה כברוקר מוביל בתחום זה".

דני סבר, מנכ"ל Howden Mediterranean Region: "בסבלנות ובמחשבה רבה השקענו ביכולת ביטוח המשנה הגלובלית שלנו. בתחילה על ידי בניית יכולות ניתוח מידע ואנליטיקה מהמובילות בעולם באמצעות חברה ייעודית, HX, ובשלב השני על ידי גיוס אנשי ביטוח המשנה מהמובילים בשוק. אנחנו נשלב בין היכולות המקומיות והגלובליות שלנו על מנת לייצר תפיסת שירות ולקוח שונה לחלוטין מזו שקיימת היום בשוק, ובאמצעות זה להביא לחברות הביטוח הישראליות שנעבוד איתן יתרון תחרותי משמעותי".

דיויד האודן, מייסד ומנכ"ל Howden Group, סיכם: "שוק ביטוח המשנה סובל מזה זמן מהיעדר בחירה עבור חברות הביטוח, וכפי שעשינו בתחומים אחרים, אנו נביא חדשנות, תשוקה ורמת מקצועיות מובילה על מנת להיות ברוקר ביטוח המשנה הטוב ביותר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email