גיל: 63
מצב משפחתי: נשוי + 4 וסבא ל-4
מקום מגורים: רעננה
השכלה: תואר שני במימון, תואר שני בשיווק, תואר ראשון בביטוח
ותק בתפקיד: 9 שנים. מגדיר את תפקידו כ”אחראי לרמת החיים של מבוטחי החברה וסוכניה"
מוטו בחיים: לתת ולהצליח

מהו התחביב העיקרי שלך?
"קריאה".

האם אתה מנהל מבזר סמכויות או ריכוזי?
"בהחלט מבזר סמכויות, אבל מצפה מהמנהלים לנורמות ניהוליות מהדרגה הגבוהה ביותר".

מה אתה עושה למען עובדיך?
"אני נשכב למענם על הגדר, למען העובדים וגם למען הסוכנים. התענוג הכי גדול שלי זה כשהשותפים האמתיים שלי – העובדים שלי והסוכנים שלי – מגיעים להצלחות. אני גידלתי חמישה מנכ"לים בענף: מנכ"ל קרן הפנסיה בהראל דודי ליידנר; גיא קריגר, מבטחים קרן פנסיה; מוטי דהן, מנכ"ל קרן הפנסיה של הפניקס לשעבר; אייל עצמון, מנכ"ל קופת הגמל והפנסיה של כלל; מנכ"ל סוכנות שקל גיא עולמי ומנכ"ל שומרה דן יצחקי. כולם היו תלמידיי, כולם עבדו אצלי. אני שמח שגידלתי דור של מנכ"לים. זו תרומה מכובדת שלי לענף.

"יש גם סוכנויות ביטוח מפוארות שסייעתי להן מאפס. את סוכנות אליפים אני גידלתי. הם היו שני סוכנים עלומי שם, שהגיעו אלי למנורה בזמנו; אני זה שראיתי את הפוטנציאל שלהם, אימצתי אותם ומאז הם הפכו לאימפריה. 25 שנה אני מלווה אותם".

ספר/סרט/תכנית טלוויזיה שהותירו עליך רושם?
"הספר רשימת האמהות של גלי מיר־תיבון העוסק ביהדות רומניה בתקופת השואה; הספר חיבר אותי לשורשים שלי ולהורים. מבחינתי, ההשראה הכי גדולה לקיום שלנו זו השואה".

מהו היעד המועדף עליך בנסיעות לחו"ל?
"נסיעות קצרות לאירופה".

מה אתה חושב על עתיד מקצוע סוכן הביטוח?
"אם הייתי צריך לבחור מחדש באיזה מקצוע לעסוק, סביר להניח שזה היה סוכן ביטוח (מהדור החדש). סוכן ביטוח שיש לו ראיה לטווח ארוך – דיגיטלי, מתרחב למוצרים משיקי ביטוח, מוצרי פיננסים ומעל הכל שירותי – עתידו המוצלח מובטח".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *